Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kanada Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kanada Turları 

Amerika kıtasında, Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeyinde bulunan Kanada genelde medya aracılığı ile soğuk ve karlı bir ülke olarak lanse ediliyor. Bu bazı bölgeler için geçerli olsa da Rusya'dan sonra en fazla toprak alanına sahip olan Kanada için tüm ülke çapında böyle bir genelleme yapmak zor. Ancak evet, Kanada'nın aslında çoğunlukla sanıldığı gibi soğuk bir havaya ve iklime sahip olan bir ülke olduğu yer yer söylenebilir. 

Kanada Turları ile Nereler Gezilir ? 

Amerika kıtasındaki birçok ülke gibi Kanada'da el değmemiş bir sürü doğal güzelliğe ve eşsiz manzara alanlarına sahiptir. Ülke turist ilgisinin yanında refah düzeyi ve bu düzeye bağlı olarak insan kalitesi ile de dikkat çeker. Kanada vatandaşlarının hoşgörüsünün dünya çapında ünlü olduğu söylenebilir. Bunun yanında, özellikle son yıllarda Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'den sonra eğitim anlamında en yoğun talep gören ülke olmuştur. 

Kanada'nın Ontario bölgesinde bulunan Niagara Şelalesi'ni herhalde sizlere uzun uzun anlatmamıza gerek yok. 1953 yılında vizyona giren, Marilyn Monroe'nun oynadığı Niagara filminden sonra ününe ün katan bu dev şelale eşsiz manzarası ile Kanada Turları'nın en popüler uğrak noktalarından biri. 

Kanada anlatmakla bitmeyecek, sizler için kesinlikle gezilmesi gereken bir ülke. Kanada turlarınızı düzenlerken Niagara Şelalesi'nden sonra listeye Quebec eyaletinin başkenti olan ve ana dili Fransızca olan Quebec City'yi de eklemeyi unutmayın. Quebec City 1600'lerden kalma eşsiz mimarisi ile ziyaretçilerine kendilerini Avrupa'da hissettiriyor. 

Kanada Turları Fiyatları 

Kanada Turları fiyatları adına kesin bir rakam vermek oldukça zor. Bunun sebepleri de aslında oldukça basit. Kanada çok büyük bir ülke ve siz de anlarsınız ki böyle büyük bir ülke için turun hangi lokasyonları kapsadığı çok yüksek önem arz ediyor. Özetle Kanada tur fiyatları siz ziyaretçilerimizin spesifik isteklerine, görmek istediğiniz bölgelere ve geçirmek istediğiniz süreye göre değişim gösteriyor. 

Uygun Fiyatlı Kanada Turları 

En uygun fiyatlı Kanada turları için sizlere tecrübesi, profesyonelliği ve kalitesi ile güvenilirliğini kanıtlamış olan uzman seyahat firmalarından hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Eğer tercih ettiğiniz seyahat firması biz isek bundan büyük bir mutluluk duyar,sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunmak,  avantajlardan faydalanmanızı sağlamak adına internet sitemizi takip etmenizi önerir ve teşekkür ederiz. 

Ödeme Seçenekleri 

Kanada Turlarında geçerli olan tatil planlarımız ve avantajlı seçeneklerimiz için ilgili web sitemiz aracılığı ile bu paketlere ulaşabilir, sonrasında belirlemiş olduğunuz tur pakedinin kapsadığı başlangıç ve bitiş bölgeleri, tur içi hizmet detaylarını kolaylıkla planlayabilirsiniz. Kanada Turları için mevcut ödeme seçenekleri seyahat etmek isteyen müşterilerimize uygun olsun diye peşin ya da taksitli olarak yapılabilmektedir. Diğer tur seçeneklerinde de olduğu gibi Kanada Turlarında da erken rezervasyon ve özel kampanyalar ile indirimli fiyatlara güzel bir tatil yapma şansınız vardır.  

Eğer Kanada Turu paketlerimize erken rezervasyon yapmayı tercih ederseniz daha uygun ücretlere yolculuk edebilme fırsatının yanı sıra taksitli ücretlendirme alternatifleri ile bütçenizi çok sarsmadan bir sonraki tatil dönemine kadar ödeme yapma fırsatınız bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak siz müşterilerimiz ve sizlerin tüm soruları için internet sitemiz üzerinden 7/24 çevrimiçi destek vermekteyiz.

Daha Fazla Oku