Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kaliningrad Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kaliningrad Turları 

Kaliningrad aslında Rusya ülkesinin bir şehridir fakat Rusya ile toprak bağlantısı olmaması onu farklı bir şehir, farklı bir bölge yapar. Kaliningrad bölgesinin kendi ile aynı ismi taşıyan ve en büyük şehri olan Kaliningrad şehri adını Yüksek Sovyet Prezidyumu Başkanı Mihail Kalinin'den almıştır. 

Kaliningrad şehri konum olarak Baltık Denizi kıyısında bulunur, nüfusun çoğunluğu Ruslardan oluşur. Tarihi on üçüncü yüzyıla kadar dayanan Kaliningrad hem tarihi, hem turistik birçok bölgeye sahiptir. 

Kaliningrad Turları ile Nereler Gezilir ? 

Peki ya Kaliningrad şehrine düzenlenen turlar ile nereler gezilir, ya da nereler gezilmelidir? İşte bu soruyu siz ziyaretçilerimiz için yanıtladık. 

İçeriğimizin önceki paragrafında da bahsettiğimiz gibi Kaliningrad şehri Baltık Denizi'ne kıyısı olan, Rus Federasyonu'na bağlı, ancak Rusya ile kara yollu bağı bulunmayan ayrı bir bölgenin başkentidir. Kaliningrad turlarına katıldıysanız şansılınız çünkü bu şehrin tarihi 13. yüzyıla kadar dayanıyor. 

Oldukça enerjik, hareketli, canlı ve zengin bir şehir olan Kaliningrad ünlü yazar Imanuel Kant'ın mezarına da ev sahipliği yapıyor. Şık mimarisi ve büyüleyici yapısı ile gezginlerin sık sık uğradığı, huzurlu vakit geçirilen bir şehir olarak bilinen Kaliningrad ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. 

Kaliningrad Turları Fiyatları 

Kaliningrad çok büyük bir şehir olmamak ile beraber birçok turistik mekana ev sahipliği yapıyor. Bu şehre düzenlenen turlarda fiyatları belirleyen genelde sizlerin spesifik seçenekleri oluyor. Yani turlarda belirlenen ücret ne kadar kalacağınıza, turunuzun başlangıç ve bitiş tarihine, genel anlamda neleri kapsayacağına göre değişim gösterebiliyor 

Uygun Fiyatlı Kaliningrad Turları 

Sitemizin kullanıcıları, diğer seyahat acentelerinin sitelerini kullanan kişiler gibi, internet sitemizden bizi takip edebilir ve dönemsel olarak düzenlenen kampanyalı tur paketlerinden faydalanabilirler. 

Piyasadaki varlığını ispatlamış olan, tecrübeli ve kaliteli seyahat acenteleri uygun fiyatlı seyahat seçenekleri açısından müşteriler tarafından daha sık tercih edilmektedirler. Siz de indirimli tur seçeneklerinden faydalanmak için internet sitemizi takip edebilir, ve dilediğiniz seyahat paketi ile bütçenize uygun bir tatil yapabilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Kaliningrad Turları için müşterilerimize sunduğumuz bütün tur paketlerimize resmi internet sitemiz yolu ile ulaşabilir sonrasında tur pakedinin kapsadığı başlangıç ve bitiş noktaları, tur içi hizmet detaylarını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Kaliningrad Turları için ödeme seçeneklerimiz tura katılmak isteyen müşterilerimiz için uygun olması açısından taksitli olarak ödenebilmekte, bu taksitler sonraki tatilinize kadar uzatılabilmektedir.  

Tüm bunlara ek olarak Kaliningrad Turu paketlerimize erken rezervasyon yaptığınızda daha uygun fiyatlara seyahat edebilirsiniz. Ayrıca taksitli tur seçenekleri ile bir sonraki tatil dönemine dek ödeme yapma şansınız bulunuyor. Sürekli olarak düzenlediğimiz Kaliningrad Turları ile ilgili tüm sorularınızı siz müşterilerimiz için 7/24 aralıksız hizmet veren destek hattımızdan öğrenebilir, ya da başka tur seçenekleri ve indirimli paketler hakkında dilediğiniz bilgiyi rahatlıkla edinebilirsiniz.

Daha Fazla Oku