Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Tur Çıkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Tur Dönemi

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Kahire Turları

05.10.2022 - 05.10.2023 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele

Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu - Pegasus HY ile 7 Gece

Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu - Pegasus HY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 07.12.2022 Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye - Hurgada - Luxor
150 TL Hediye Bonus
3 Taksit Seçeneği

Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu - Pegasus HY ile 6 Gece - Kapalı Grup

Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu - Pegasus HY ile 6 Gece - Kapalı Grup
İstanbul Çıkışlı 24.01.2023 Sharm El Sheikh - Kahire - İskenderiye - Hurgada - Luxor
Diğer Tarihler
Uçaklı
6 Gece 7 Gün
150 TL Hediye Bonus
3 Taksit Seçeneği

Mısır Kadim Rotalar Turu - THY ile 4 Gece

Mısır Kadim Rotalar Turu - THY ile 4 Gece
İstanbul Çıkışlı Kahire - Hurghada
Diğer Tarihler
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
150 TL Hediye Bonus
3 Taksit Seçeneği

Kahire Turları 

Dünyanın belki de en yoğun ve en büyülü tarihine sahip olan ülkesi Mısır yıllardır turistlerin ve gezginlerin odak noktası. Mısır'ın en uğrak şehirlerinden biri ise şüphesiz ki Kahire. Sebebi ise oldukça basit, Kahire şehri Mısır'ın birçok başka şehri gibi derin bir tarihi dokusu ve otantik yapısı ile ziyaretçilerini adeta büyüler. 

Kahire şehrinde son yıllarda büyüyen şehir meydanı ve müzelerin yanında her gezginin kesinlikle gitmesi ve görmesi gereken birçok tarihi yapı bulunmakta. Bunun yanında Mısır'ın hala anlaşılamayan antik medeniyeti Kahire şehrine de oldukça iz bırakmış ve bu izler gizemli yapıları ile turistlerin sıklıkla ziyaret ettikleri noktalardan olmuşlardır. 

Kahire Turları ile Nereler Gezilir ? 

Peki ya Kahire şehrine düzenlenen turlar ile nereler gezilir? Ya da bu soruyu şöyle soralım, Kahire'de nereler gezilmelidir? İyi bir seyahat acentesi sizleri Kahire şehrini gezdirmekte çok zorlanmayacaktır. Neden mi? Çünkü Kahire şehri turlar, tur rehberleri için sonsuz malzemeye sahip, sadece şehrin yapısıyla bile turistleri büyüleyen bir bölgedir. 

Kahire şehrine gittiğinizde kesinlikle antik Mısır döneminden kalma eserleri içeren Kahire Müzesi'ni gezmelisiniz. Kahire müzesi şanslı ziyaretçileri için Mısır tarihine yönelik çok ama çok özel parçalar sergiliyor. Tabi şehre gitmişken Adım Piramit'i olarak da bilinen Basamaklı Piramit yapısını görmeden olmaz. Diğer piramitlere göre farklı bir yapıda olan Basamaklı Piramit özellikle turistlerin sık sık tırmandığı basamakları ile dikkat çekiyor. 

Kahire Turları Fiyatları 

Kahire Turları için belirlenen fiyatlar birçok faktöre göre değişim gösterebilmektedir. Rakamları belirleyen asıl nokta siz kullanıcılarımızın özel tercihleri ve spesifik planlamaları olacaktır. Her tur paketimizde olduğu gibi Kahire Turları için düzenlediğimiz paketlerde de seyahate ne zaman başlamak istediğiniz, ne zaman geri dönmek ve ne kapsamda bir hizmet almak istediğiniz siz müşterilerimiz tarafından belirlenecek ve bu tercihlere göre sizlere uygun bir ödeme seçeneği belirlenecektir. 

Uygun Fiyatlı Kahire Turları 

Eğer siz de diğer müşterilerimiz gibi uygun fiyatlı Kahire Turları, ya da düzenlediğimiz diğer turlardan faydalanmak isterseniz internet sitemizden güncel duyurularımızı, bilgilendirmelerimizi takip edebilir, dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanya seçeneklerinden ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Kahire Turları adına düzenlemiş olduğumuz tüm tur seçeneklerimize ve kampanyalar ile ilgili bilgilere resmi internet adresimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile katılmak istediğiniz turun kapsadığı noktaları belirleyebilir sonrasında tur içi hizmet seçeneklerini planlayabilirsiniz. Kahire Turları'nı içeren ödeme seçenekleri tura katılmak isteyen tüm müşterilerimiz için uygun olması amacı ile peşin ya da taksitli olarak belirlenebilmektedir. Diğer tur seçeneklerinde olduğu gibi Kahire Turlarında da erken rezervasyon ve dönemsel olan özel kampanyalar ile siz müşterilerimize daha uygun seçenekler sunmaktayız.  

Tüm tur paketlerimize ve daha fazlasına internet sitemiz ya da siz müşterilerimiz için 7/24 hizmet verdiğimiz destek hattından ulaşabilir, bu adreslerden dilediğiniz bilgiyi kolaylıkla alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku