Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kafkasya Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kafkasya Turları 

Batısında Karadeniz, doğusunda Hazar Denizi bulunan Kafkasya bölgesi dağlık yapısı ile bilinir. Çok sayıda ülkeye ev sahipliği yapan Kafkasya kültürel olarak da oldukça zengin bir bölgedir. Bu sebeple kültür turizmi oldukça yaygındır. Her yıl Kafkasya turlarına olan ilgi de artmaktadır. Kafkasya turlarında MNG Turizm olarak sizlere başta erken rezervasyon olmak üzere çeşitli fırsat indirimleri sunuyoruz. 

Kafkasya Turları ile Nereler Gezilir? 

Kafkasya bölgesi içerisinde çok sayıda ülkeyi barındırır. Kafkasya turu kapsamında gezilecek en önemli noktalardan biri Hazar Denizi’dir. Bir iç deniz olma özelliği taşıyan Hazar, yılın her dönemi turistlerin yoğun ilgisini çeker. Kafkasya turu kapsamında ayrıca kültürel açıdan çok zengin şehirler olan Bakü, Tiflis ve Batum’u gezebilirsiniz.Hem Azerbaycan hem de Gürcistan’da bulunan kültürel mirasları da Kafkasya turu kapsamında ziyaret edebilirsiniz.  Kafkasya Turu kapsamında Bakü’de bulunan 12. yüzyılda yapılmış olan Kız Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Bir kültür başkenti olan Bakü, Kafkasya turunun önemli bir parçasını oluşturur. Ayrıca Kafkasya turuna dair merak ettiklerinizi ve daha fazlasını web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 

Kafkasya Turları Fiyatları 

Kafkasya Turları, yakın coğrafya içerisinde en dikkat çeken ve aynı zamanda da çok sayıda ilgi gören turlar arasında yer alır. Size sunduğumuz erken rezervasyon fırsatlarını ve size özel indirimleri kaçırmamak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. MNG Turizm olarak müşterilerimize en uygun fiyatlara, kaliteli ve güvenli bir tur hizmeti sağlıyoruz.  

Uygun Fiyatlı Kafkasya Turları 

Kafkasya bölgesi, başta kültür turizmi olmak üzere pek çok açıdan son yıllarda gözde bir yer haline geldi. Kafkasya’nın tarihi yapıları, doğal güzelliklerini MNG Turizm farkıyla keşfetmek, eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız size özel kampanyalarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Keyifli, güvenli ve uygun fiyatlara sahip Kafkasya turlarına dair merak ettiklerinizi ve tüm detaylarını yine web sitemiz üzerinden inceleyebilir, size uygun turları satın alabilirsiniz.  

Ödeme Seçenekleri 

MNG Turizm olarak Kafkasya bölgesini merak eden ve Kafkasya turuna çıkmak isteyen müşterilerimize hem erken rezervasyon indirimleri hem de ödeme seçenekleri konusunda farklı opsiyonlar tanıyoruz. Peşin ödeme seçeneğinin yanı sıra kredi kartına taksit imkanı ile hayalini kurduğunuz Kafkasya turunu gerçekleştirebilir, bu eşsiz deneyim ile uzun yıllar unutamayacağınız bir turu yaşayabilirsiniz. Kafkasya turlarına katılmak için web sitemizde yer alan Kafkasya turlarını inceleyebilir, ayrıca WhatsApp destek hattı, E-posta destek hatlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan dönemsel indirimleri takip ederek hayalini kurduğunuz tura uygun fiyatlarla dahil olabilirsiniz. MNG Turizm müşterilerinin tur öncesinde veya tur sırasında karşılaşabileceği sorunlara karşı da canlı yardım seçeneğimiz bulunuyor. Canlı yardım seçeneği ile sorularınıza anında çözüm üretiyoruz. Tüm bunlar ve Kafkasya turlarına dair merak ettikleriniz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku