Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Rize » İkizdere

İkizdere Otelleri

İkizdere Otel Fiyatları 28.05.2024 - 29.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
İkizdere Otelleri (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. İkizdere Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. İkizdere Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

İkizdere Otelleri

Rize iline bağlı olan İkizdere ilçesi konum olarak Çamlık ve Cimil derelerinin birleştiği bölgede yer alır. İki derenin birleşim noktalarında yer alan bu keyifli bölge sizler için unutulmaz bir tatilin kapılarını aralayabilir. Ciğerlerinize temiz hava dolduracak olan bu yolculuk belki de tam ihtiyacınız olan şeydir.
İkizdere huzurlu yapısı ve uçsuz bucaksız yeşil alanları ile yılın her dönemi birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapar. Bu sebeple bölgede konaklamak için birçok alternatif bulunmaktadır. Siz de bölgede hizmet veren otellerden birinde huzurlu bir şekilde konaklayabilir ve çayın anayurdunda kaliteli bir çay yudumlayabilirsiniz.

İkizdere Otel Fiyatları

Cimil Deresi ve Çamlık Deresi'nin birleşim noktasında yer alması sebebi ile ismi İkizdere olan bu bölge yılın her dönemi turist ve ziyaretçi ağırlayan bir bölgedir. Bu nedenle bölgede birçok otel, pansiyon ve konaklama alanı bulunur. Bu oteller, pansiyonlar ve konaklama alanları arasında yapacağınız seçim otel fiyatları konusunda en belirleyici olan faktörlerden biridir. Bununla birlikte otelde hangi dönemde konaklayacağınız, konaklamak istediğiniz süre ve konakladığınız süre boyunca almak istediğiniz hizmetin kapsamı ödeyeceğiniz fiyatı belirleyecek olan en önemli faktörlerden diğerleridir.

İkizdere Otel Fırsatları

Firmamız tarafından İkizdere bölgesine düzenlenen seyahatler ve konaklama seçenekleri siz ziyaretçilerimizin bütçelerine daha uygun olmaları adına indirimli fırsat seçenekleri, dönemsel kampanyalar ve erken rezervasyon seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Siz de düzenlemiş olduğumuz kampanyalardan, dönemsel fırsatlardan ve erken rezervasyon şansından faydalanmak için internet sitemizi takip edebilir, konu hakkında daha detaylı bilgiye siz ziyaretçilerimiz için 7/24 kesintisiz hizmet vermekte olduğumuz destek hattımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İkizdere'ye Ne Zaman Gidilir ?

Bulunduğu konum itibari ile İkizdere ismine sahip olan bu belde hem yaz hem de kış dönemlerinde ziyaretçi ve turist ağırlamaktadır. Ancak Cimil ve Çamlık derelerinin birleşim noktalarında bulunan bu özel belde özellikle yaz ve bahar aylarında çok başkadır. Bölge sonbahar ve kış mevsimi dönemlerinde de oldukça fazla sayıda ziyaretçi ağırlamak ile birlikte bu ziyaretçilere her mevsim başka bir tat vermektedir.

İkizdere'de Nerede Kalınır ?

Karadeniz bölgesinde yer alan, adı gibi iki derenin birleşim noktasında yer alan, Rize'ye bağlı bir belde olan İkizdere kalınacak oteller, pansiyonlar ve konaklama alanları için siz ziyaretçilerimize sunmak adına geniş bir menüye sahiptir. İkizdere'ye düzenlediğimiz konaklama ve tur seçeneklerine internet sitemiz üzerinden ulaşabilir ve kalmak istediğiniz oteli rahatlıkla belirleyip biletinizi bir an önce alabilirsiniz.

İkizdere'de Gezilecek Yerler

İkizdere hem tarihi hem de kültürel açıdan oldukça zengin bir yapıya sahiptir ve Karadeniz'in başka birçok ili, başka birçok ilçesi gibi büyülü bir iklime ve uçsuz bucaksız yeşil alanlara, huzur verici bir yapıya ve bol bol temiz havaya sahiptir

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku