Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Rize

Rize Otelleri

Rize Otel Fiyatları 14.06.2024 - 15.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 5 otel listelenmiştir.
Rize Otelleri (5)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Rize Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Rize Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Rize Otelleri

Rize Otelleri sizlere gayet güzel, unutulmayacak Karadeniz’in doğasıyla içiçe bir yanda deniz bir yanda yeşil görerek içinizi ısıtacak bir tatil yapabilirsiniz. Bu deneyimi yaşamak için MNG Turizm fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarımız size gayet iyi bir fırsat olarak önümüze çıkıyor. Sevdiklerinizle hem bir Karadeniz havası almak hem kafa dinlemek hem de keyifli bir tatil yapmak için Rize güzel bir seçenek.

Rize Otelleri Fiyatları

Konuyu fiyatlandırma sistemlerine getirecek olursak erken rezervasyon her zamanki gibi tekrar karşımıza çıkıyor. Diğer müşterilerimize oranla erken rezervasyon yaptığınız takdirde ciddi bir avantaj elde edebilir ve tatilinizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere tatil sezonlarının patladığı dönemlerde özellik yaz aylarında yoğunluğa bağlı olarak fiyatlar artmaktadır. Burada imdadınıza işte rezervasyonu erken yapma fikri yetişiyor. MNG Turizm fırsatlarından bu konuda yararlanabilirsiniz.

Rize Otelleri Fırsatları

Rize Otelleri size ve sevdiklerinize birçok fırsat sunmaktadır. Tatil yaptığınız dönemde özel avantajları da elde edebilirsiniz. Otellerimizde sizin önünüze birçok imkanı seriyoruz. Konaklamanızı sağlarken aynı zamanda Rize’nin güzelliklerinden , yöreselliklerinden, havasından ve yeşilinin de ruhunu yaşayabiliyoruz . 

Rize’ye Ne Zaman Gidilir?

Rize’nin en sıcak olduğu dönem yaz aylarıdır. Yıllık ortalama sıcaklık ise 15 derece civarıdır. Tercih ettiğiniz aylar Mayıs ile Eylül arası olursa bunalmadan güzel bir tatil yaşayabilirsiniz. Fakat yine de ne zaman giderseniz gidin yanınızda bir yağmurluğunuz olsun bizden size tavsiye.

Rize’de Nerede Kalınır?

Rize’de nerede kalınır sorusunun en güzel cevabını Rize’deki otellere ve fiyatlandırılmalarına bakarak kendiniz cevap bulursanız bu sizin için iyisi olacaktır. Bizler sizin için birçok otelin kendisine özgü ayrıcalıkları ve ortak ayrıcalıklarını hizmetinize sunmaktayız. Konaklama çok bir problem oluşturmayacak olup oteller ile ilgili bilgiler için müşteri temsilcilerimizle her zaman iletişime geçerseniz tüm sorularınıza yanıt olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Rize’de Gezilecek Yerler?

12 ilçesi bulunan Rize genellikle doğayla içiçe bir tatil yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Şehri tam anlamıyla bilmek, gezmek için gelen birisisin 1 hafta ila 10 gün arası konaklama yapması gerekmektedir.Tatiliniz süresince yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden birisi olan temiz havayı ciğerlerinize doldurmak ise vazgeçilmeziniz oalcaktır.Ayrıca ülkemizdeki ormanların %25i Rize’de bulunmaktadır. Oksijen deposu olan bu şehir sizi adeta büyüleyecektir emin olabilirsiniz.Gezilecek yerler arasında zilkale,rize kalesi, pokut yaylası, anzer yaylası, ayder yaylası, kız kalesi,yedigöller, çağrankaya yaylası, pileki mağarası, meşeköy yaylası gibi sayısız yeri gezebilirsiniz.

Ayrıca Rize’de alışveriş merkezleri dışında alışveriş yapabileceğiniz tarihi şeyler alacağınız küçük butikler de bulunmaktadır. Bu deneyimi yaşamanız için MNG turizm size otellerdeki gayet uygun fiyatlarla kalma imkanını sunacaktır . Firmamız erken rezervasyonunuz için yardımcı olabilmek için sürekli çalışmaktadır. Rezervasyonunuz için müşteri temsilcimizle doğruda bir iletişime geçebilirsiniz

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku