Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

İkincisi 99 Euro Olan Turlar

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

İkincisi 99 Euro Olan Turlar

İkincisi 99 Euro Olan Turlar, benzersiz bir tatili düşük maliyetle gerçekleştirmek isteyenlere sunulan çok özel turlar. Yurt dışına ziyareti mümkün kılan bu turlar, çok özel ve benzersiz alanların keşfedilmesini sağlıyor. İstanbul çıkışlı olan turlar sayesinde İtalya ve Endülüs’ün benzersiz ve göz alıcı alanlarını ziyaret etmek olanaklı.

Yurt dışı turlar listesinde yer alan İkincisi 99 Euro Olan Turlar, farklı turların düşük maliyetlerle alınmasını mümkün kıldığı için oldukça fazla rağbet görüyor. Farklı zamanlarda yapılacak ödemeler için çeşitli avantajlar da sunuluyor. İtalya, Roma, Floransa’nın yanı sıra Endülüs’ü keşfetmek isteyen ziyaretçilere sunulan her bir tur; tur programına sadık kalınarak yurt dışı deneyimi elde edilmesine katkıda bulunuyor.

İtalya, Roma ve Floransa’nın aynı tur programı içerisinde yer aldığı turlarda ulaşım uçak ile sağlanıyor. Tur kapsamında şehrin en popüler alanları ziyaret ediliyor. Bunun yanı sıra ziyaretçiler ekstra olarak sunulan aktivitelere de katılabilmekte. Ayrıca müze gezileri, panoramik şehir turları ve daha fazlası da tur programlarında yer alıyor.

Endülüs turlarında da müze gezileri, panoramik şehir turları ile şehrin doğal güzelliklerini keşfetmek olanaklı. Malaga, Sevilla, Cordoba ve Ronda güzergahı üzerinden sağlanan ve İkincisi 99 Euro Olan Turlar kapsamında yer alan turların gün sayıları birbirinden farklı olabildiğinden, fiyat konusunda da farklılıklar meydana geliyor. Ayrıca tur programı kapsamında yer alan güzergahlar üzerinden tur gerçekleştiriliyor. Çeşitli aktivitelerle seyahatin zenginleşmesi ve ekstra turların da satın alınması olanaklı.

En İyi İkincisi 99 Euro Olan Turlar

  • Süper Promo Endülüs Rotası Turu – THY ile 4 Gece
  • Süper Promo İtalya Ekspres Rotası Turu – THY ile 4 Gece – Roma – Floransa
Daha Fazla Oku