Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Hiva Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kırgızistan - Kazakistan - Özbekistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 8 Gece - Tüm Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil

Kırgızistan - Kazakistan - Özbekistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 8 Gece - Tüm Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil
İstanbul Çıkışlı 14.07.2024 Özbekistan Turları Tur Kodu: 23-01501 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
8 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler Diğer 2 Tur Tarihi
31.10.202410.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Hiva Turları

Özbekistan’ın en eski şehirlerinden birisi olan Hiva, ülkemize yaklaşık üç bin kilometre uzaklıkta yer alıp, uçak ile yolculuğu yaklaşık 3 saat sürmektedir. Yaklaşık 2000 yıllık bir şehir olan Hiva, çok eski geleneklerin hala sürdürüldüğü bir şehir olarak dikkat çekiyor. Yöresel lezzetlerini yöresel fırınlarda sevenlerine sunuyor. Hiva, bir çok ticari rotanın göbeğinde yer aldığı için farklı kültür ve medeniyetlere  ev sahipliği yapmıştır. Bir çok çölün ortasında yer alıp bir dinlenme tesisi görevi üstlenmiştir yıllarca. MNG Turizm ise bu tatil rotası ile size çölün ve sessizliğin nasıl hissettirdiğini göstermek ve farklı kültür ve medeniyetleri tanımanız için bu fırsatı sizlere sunuyor.

Hiva Turları ile Nereler Gezilir?

Orta Asya’nın sembol ülkelerinden biri olan Özbekistan’ın en eski şehirlerinden biri olan Hiva İstanbul’a yaklaşık 3 saat uzaklıktadır. Arkadaşlarınız ve aileniz ile güvenli ve eğlenceli bir tatil fırsatını sunan MNG Turizm bu tatil rotasıyla stressiz bir tatil için bir çok firmayla anlaşmalar düzenliyor. Bu anlaşmalar neticesinde sizler için uygun fiyatlı tatil fırsatı sunmaktadır. MNG Turizm kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla tatil fırsatını sunmayı ilke edinmiştir. Özbekistan’ın en gözde şehirlerinden olan Hiva, sizi çok farklı bir kültürle tanıştırmak için ziyaretinizi bekliyor.

Hiva Turları Fiyatları

[Metin Kaydırma Sonu]Özbekistan’ın 2000 yıllık şehri olan Hiva’yı ziyaret edebilmek MNG Turizm ile çok daha kolay. Erken rezervasyon imkanlarını kullanarak daha uygun fiyatlarla tatilinizi yapabilirsiniz. Yılın yorgunluğunu kültürel bir gezi ile atabilirsiniz. Geniş ödeme yöntemleri ile ister kredi kartı ile ödeyerek ister nakit para seçeneğini kullanarak farklı yöntemlerle tatilinizi satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Hiva Turları

MNG Turizm, aileniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız bu kültürel geziyi en iyi firmaları sizler için seçerek organize ediyor. Uygun fiyatlarının yanı sıra kalite standartlarını sizlere hissettirerek özel bir tatil yaptığınızı hissetmenizi sağlıyor. Huzur ve güven içerisinde tatil yapmanız için alternatif tatil rotalarını sizlere sunuyor. Daha fazla tatil seçeneği ve ödeme seçeneklerine internetten ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartları ve nakit seçeneklerinden birini kullanarak size uygun tatil rotasını geniş ödeme yöntemlerinden birini kullanarak bütçenizi yormadan tatilinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yöntemlerini kullanarak tatil ücretini yıla bölerek sizi daha az yoran bir ödeme planını seçebilirsiniz. Farklı tatil rotaları ve farklı ödeme seçeneklerini değerlendirmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Değerli görüşlerinizi ileterek bizlerin çok daha iyi hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Tatil rotaları hakkında ayrıntılı bilgilere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Tatiliniz hakkında çok daha fazla bilgiye ve sorularınızın cevabına internet sitemizdeki telefon numaralarından veya e posta adreslerinden bizlere danışarak öğrenebilirsiniz. Çok daha fazlası için internet sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

Daha Fazla Oku