Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Güvenli Turizm Sertifikası Almış Oteller

Güvenli Turizm Sertifikası Almış Oteller

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılmış olan Güvenli Turizm Sertifika Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarını ve alınması gereken önlemleri kapsar.

Güvenli Turizm Sertifikası almış otelleri kolayca bulabilmeniz için sıraladık. MNG Turizm erken rezervasyon indirimleriyle beraber, taksit ve ödeme avantajları sayesinde bu yaz sizlere, ekonomik, sağlıklı ve güvenli tatil yapma imkanı sunmaktadır. 

Güvenli tatilin adresi MNG Turizm’den rezervasyonunuzu şimdi yaptırın, tatilinizi hem sağlıklı hem güvende yapın.

Güvenli Turizm Sertifikası Özelinde Alınan Önlemler

  • Misafirlerin tesise girmeden önce ateş ölçümleri yapılır.
  • Tesis içindeki tüm alanların düzenli olarak dezenfektasyon yapılır.
  • Ortak alanlar olan havuzlar, toplantı salonları vs. gibi alanların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde, plana uygun şekilde kapasitesinden fazla misafir alınmaz.
  • Odalarda tek kullanımlık temizlik ekipmanlarına yer verilir, misafir odadan ayrıldıktan sonra tüm ekipmanların değiştirilmesi ve dezenfekte edilmesi sağlanır.
  • Açık büfelerde, yiyeceklerle misafirler arasında bir cam siperlik bulunacak ve görevli personel tarafından misafire istenen yiyecekler önlemler dahilinde verilecek şekilde organize edilir.
  • Mutfaklarda sürekli dezenfekte edilebilen ekipmanlar kullanılarak, misafirler için tek kullanımlık ve paketli baharat, çatal, bıçak gibi malzemeler hazır olacak şekilde temin edilir.

Alınan önlemlerle ilgili olarak detaylı bilgi için https://tga.gov.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca https://tga.gov.tr/guvenli-turizm-gorsel-uygulamalari/ sunumunu da inceleyebilirsiniz.

Güvenli Turizm Sertifikalı Oteller