Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Gökçeada Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Assos Bozcaada Gökçeada Turu Otobüs ile 3 Gece 15 Temmuz Özel

Assos Bozcaada Gökçeada Turu Otobüs ile 3 Gece 15 Temmuz Özel
İstanbul Çıkışlı 12.07.2024 Assos Turları Tur Kodu: 2309 Tur Güzergahı
Otobüslü
2 Gece
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Gökçeada turları 

İnsanlar boş zamanlarında yaşadıkları yerlerdeki güzellikleri görmek isterler. Gökçeada’ya yapılan turlar da yılın herhangi bir döneminde katılabileceğiniz kültürel aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkar. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür.  

Gökçeada turları ile nereye gidilir? 

1.Tuz Gölü: Gökçeada’ da Aydıncık ve Kefalos Plajlarının ortasında yer almaktadır. Tuz Gölü; deniz suyu ve yağmurdan oluşmaktadır. Yaz aylarında suyu kuruyan gölün orta kısmı beyaz bir görüntü oluşturuyor. Gölün çevresinde ise siyah bir çamur oluşmaktadır. Tuz Gölünün havzasında pelikan, yaban ördeği, kaz gibi çeşitli kuşlar konaklamaktadır. Beyaz görüntünün içinde yer alan kuşlar ile muhteşem bir güzellik oluşmaktadır. 

2.Yıldız Koy: Ada merkezine 4 km uzaklıkta yer alan Kaleköy yakınında bulunmaktadır. Kumun olmadığı sadece doğal taşlardan oluşan bir koydur. Bu koyun en büyük özelliği ülkemizin ilk su parkının burada bulunmasıdır.  

3.Tepeköy: Ada merkezine 8 km uzaklıkta yer almaktadır. Adanın en yüksek kesiminde yer alan bu köyde genellikle Rumlar yaşamaktadır. Burada yer alan eski Gökçeada evleri oldukça dikkat çekmektedir. Tepeköy’de bulunan soğuk bir kaynak suyu olan Pınarbaşı; çınar ağaçları arasında yer alan muhteşem bir yerdir.  

4.Marmaros Şelalesi: Ada merkezine 12 km uzaklıkta yer alan Rum Köyü olan Dereköy sınırlarında bulunmaktadır. Marmaros Şelalesi; ülkemizin en büyük köyü olan Dere Köy’e 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ormanlık bir alanda yer alan şelale özellikle kış aylarında muhteşem bir güzellik oluşturmaktadır.  

5.Kuzu Limanı: Gökçeada’da yer alan Kuzu Limanı; Gökçeada’yı anakaraya bağlayan gemilerin yanaştığı yerdir. Limanın hemen yanında güzel bir plaj bulunmaktadır. Yaz aylarında burada plaj voleybolu gibi çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. 

Gökçeada turları fiyatları 

Gökçeada turları fiyatları, sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerimize sunuyoruz. 

Uygun fiyatlı Gökçeada turları 

Uygun fiyatlı Gökçeada turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu, sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda iddialıyız, siz yeter ki isteyin, aradığınız ve daha fazlası bizimle hizmetinizdedir. 

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.  

Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; whatsapp, e-posta veya telefonla müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz

Daha Fazla Oku