Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Celebrity Cruises Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Celebrity Reflection ile Büyük Britanya & İzlanda Turu
    11 Gece 12 Gün
    Türk Havayolları ile
    Londra'da Hilton Croydon London otelinde 1 gece kahvaltı dahil konaklama!
    Celebrity Eclipse ile Batı Amerika Kıyıları Turu
    • Vizeli Tur
    • THY ile
    • 11 Gece 12 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • 3 Taksit
    Celebrity Apex ile Yunan Adaları ve Akdeniz Turu
    • THY ile 8 Gece 9 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    1
    Celebrity Cruises Turları
    Royal Carribean firmasına ait Celebrity tipi gemiler ile sunulan Celebrity Cruises Turları; uzun rotalarda gerçekleşecek tatil seçeneklerini kapsar. Bu sınıf gemiler en büyük sınıf yolcu gemileri olup, açık deniz için tasarlanmış oldukça lüks gemilerdir. Firmamız Royal Carribean acentalarından bir tanesi olarak, sizlere bu gemilerle katılabileceğiniz farklı tur alternatiflerini sunar. Celebrity Cruises gemileri, uzun rotalarda farklı ülkeleri ziyaret ediyor olduğundan, bu turların geneli vizeli turlardır. Tur rezervasyonu yaptırmadan önce bizi aramanız halinde sizi tüm detaylar hakkında bilgilendiriyor ve hangi prosedürlerin gerekli olduğunu aktarıyor olacağız. Ayrıca Celebrity Cruises turları sayfamızda yer alan paketlerin detay sayfasında turlar hakkında bilgilere de erişebiliyorsunuz.

    Celebrity Cruises Turları İle 5 Yıldızlı Tatilli Deniz Üzerinde Yapın

    Celebrity Cruises gemilerinin her biri birer 5 yıldızlı otel özelliğine sahiptir. Binlerce kişilik kapasitesi ile bu gemiler dev bir tatil köyü ile hemen hemen aynı şartlara sahiptir. İçerisinde spor salonları, eğlence ve göster merkezleri ve havuzlar gibi yapıların bulunduğu bu gemilerde restoranlar kafe ve mağazalar da yer almaktadır. Küçük yüzen şehir gibi düşünebileceğiniz Celebrity Cruises gemilerinde uzun soluklu yolculuklar, benzersiz birer tatile dönüşürken, geminin limanlarına demirleyeceği edeceği şehirleri de ziyaret ederek, bu deneyimi eşsiz bir boyuta taşıyabiliyorsunuz. Celebrity Cruises Turları; Batı Amerika Turları, Britanya - İzlanda Turları ve Dubai – Hindistan turu seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Tur rezervasyonundan önce bize ulaşarak daha detaylı bilgiyi alabilir, sizin için en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.

    Uygun Fiyatlı Celebrity Cruises Turları

    Celebrity Cruises turları, firmamızın yıllara dayanan turizm deneyimi ve sahip olduğu ayrıcalıklar sayesinde sizlere en uygun fiyatlarla arz edilir. Turları erken rezervasyon gibi fırsatları değerlendirerek daha avantajlı hale getirebilir ayrıca dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyalar kapsamında, benzersiz fiyatlarla bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Turların başlangıç noktalarının çoğunlukla yurt dışında olmasından dolayı, bu paketlere havayolu giderlerini de dahil ediyoruz. Böylece tur süresinde hizmete dahil olmayan ekstralar dışında hiçbir ek maliyete katlanmanız gerekmiyor. Sitemizde yer alan online rezervasyon sistemini kullanarak tur satın alabilir ya da bize şimdi destek hattımız üzerinden ulaşarak tur detayları hakkında daha detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.