Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Galatya Turları

14.07.2024 - 14.07.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Galatya Turları

Dünyanın hayranlıkla kitaplardan okuyup tanıdığı medeniyet izlerini bizzat keşfetme fırsatını Galatya Turları ile yakalayabilirsiniz. Galatya Turları; size bu topraklarda yaşamış en eski medeniyetlerin izlerini keşfetme fırsatını sunuyor. Üstelik benzersiz fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla ve en konforlu biçimde bu enfes tura katılabilirsiniz. İstanbul çıkışlı turlarımız dört gün sürmekte ve Galatya coğrafyası olarak tanımlanan bölgenin görülmesi gerek tüm lokasyonlarını kapsamaktadır. Yurt içi kültür turları içerisinde en çok tercih edilen turlardan olan bu paket; planlı bir seyahati içermektedir. Turumuzun tamamı profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşmekte olduğundan, özellikle kültür turları için gereksinim olan bölgenin ve eserlerin tanıtılması noktasında iyi derecede bilgilendirileceksiniz.

Galatya’da gezilecek yerler

Galyalıların 7.yüzyılda medeniyetlerini taşıdıkları bölgenin adı olan Galatya, ciddi bir tarihi mirasa ve doğal zenginliğe sahiptir. Bölge Tokat, Amasya ve Çorum illerini de kapsayan oldukça geniş bir alanı kapsar. Galatya Turları dahilinde İstanbul’dan başlayacak gezi, Tokat’a ulaştıktan sonra ilk gecenin geçirilmesinin ardından Tokat Kalesi ve Ballıca mağarasının ziyareti ile devam edecek. Buradan sonra Amasya’ya ve Çorum’a geçilecek, Çorum’da gece geçirildikten sonra Alacahöğük ve Hattuşaş ziyaret edilecektir. Tarihin en eski yerleşim yerlerinden olan Hattuşaş dünyanın en önemli arkeolojik alanlarından bir tanesidir ve burada yakın tarihimize dair eserler de ziyaret edilerek turun 3.günü tamamlanacaktır. Son gün İskilip üzerinden İstanbul’a dönüş yapılarak tamamlanan tur dahilinde Galatya bölgesinde ziyaret edilmeyen hiçbir nokta kalmayacak ve benzersiz bir gezi deneyimi hatıralarınızda yerini alacaktır.

Güvenli ve konforlu tur deneyimini yaşayın

MNG Turizm, sunduğu turların tamamında uluslar arası standartlarda hizmet verir. Galatya Turları; ülkemizin önemli tarihi ve kültürel mirasının ziyaret edilmesi bakımından yaygın biçimde tercih edilen turlarımızdandır. Deneyimli tur rehberlerimiz eşliğinde, gezip gördüğünüz mekanlar hakında detaylı bilgiler de alarak, bölgeyi eksiksiz bir şekilde ziyaret etme olanağına kavuşacaksınız. Galatya Turları; belirli periyotlarda düzenlenmekte, tur detayları sitemizdeki tur detay sayfasında yer almaktadır. Turlara katılmak ve program hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Müşteri destek ekibimize telefonla ya da sitemizdeki canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında dilediğiniz zaman bize elektronik posta göndererek de iletişim kurabilirsiniz.

Daha Fazla Oku