Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Erzurum Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Erzurum turları 

İnsanlar sürekli çalışma hayatlarıyla meşgul olduklarından dolayı izin zamanlarında kendilerini mutlu edebilecek aktivitelere yönelmek istemektedirler. Bu yüzden turlar yılın herhangi bir döneminde katılabileceğiniz kültürel ve sosyal aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkar. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. Uygun fiyatlı turlar arayışı içerisinde iseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve ekonomik tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Erzurum turları ile nereye gidilir? 

Gezilerimiz ülkenin ve dünyanın pek çok yerine yapılabilmektedir. Bu gezi rotalarımızdan biri de Erzurum’dur. Erzurum’da gezilip görülmesi gereken onlarca yer vardır. Erzurum tarih kokan bir yapıya sahiptir. Sokaklarını karış karış gezebileceğiniz şehirlerden biri olan Erzurum’da görülmesi gereken ilk yer sonra Yakutiye Medresesidir. Yakutiye medresesi 1310 tarihinde, Emir Hoca Cemalettin Yakut tarafınca yaptırılmıştır. Ardından Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami görülmesi gerekir. Erzurum’un sembolü olan Çifte minareli medrese, kitabesi olmadığı için, yapılış tarihi tam olarak bilinmese de 13. yüzyılın sonlarına doğru yapıldığı tahmin edilmektedir. 

Otantik Erzurum evleri ve Oltu taşı ve bu taştan yapılma eserleri görüp alışveriş yapabileceğimiz Taş Han ziyaret edilmeden gelinmeden yerler arasında yerini almaktadır. Ayrıca Çoruh vadisi ülkemizde en görülmeye değer, doğal güzelliklerden biridir. Erzurum, Bayburt ve Artvin il sınırları içinde 150 kilometre uzunluğunda bir vadi olan Çoruh, Doğu Karadeniz dağları ile Yalnız çam ve Allahuekber dağları arasında saklı kalmış gizli bir cennettir. Yalnız doğal güzellikleri ile değil, kültürel zenginlikleri ile de göz dolduran bir yerdir.  

Diğer bir yer ise Erzurum’un Narman ilçesinde, Pasinler Yolu üzerinde bulunan Narman Peri Bacaları, milyonlarca yıllık jeolojik oluşumlar sonucu meydana gelmiş yapılardandır. Erzurum şehir merkezine 90 km. gibi uzak bir mesafede olmasına rağmen Erzurum’un en çok ziyaret edilen mekanlarından biridir. 

Erzurum turları fiyatları 

Erzurum turları sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. 

Uygun fiyatlı Erzurum turları 

Uygun fiyatlı Erzurum turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu, sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmakta kararlıyız. 

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa farklı kanallar aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku