Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Erzincan Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Erzincan Turları 

İnsanlar boş zamanlarında yaşadıkları yerlerdeki güzellikleri görmek isterler. Erzincan’a yapılan turlar da yılın herhangi bir döneminde katılabileceğiniz kültürel aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkar. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. Uygun fiyatlı turlar arayışı içerisinde iseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilir; özel indirimler, erken rezervasyon indirimleri ve taksitli ödeme seçenekleri ile ekonomik tatil fırsatlarınız yakalayabilirsiniz.  

Erzincan Turları İle Nereye Gidilir? 

Gezilerimiz ülkenin ve dünyanın pek çok yerine yapılabilmektedir. Bu gezi rotalarımızdan biri de Erzincan’dır. Erzincan Karasu Nehri’nin Munzur ve Tercan Dağları arasında oluşturduğu ve kendi adıyla da bilinen geniş ve verimli ovaya kurulmuş olan, belki de ülkemizin en yeşil şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Erzincan yeşilliği ve insanlarının sıcaklığıyla aklınızda kalacak bir şehirdir. Görülecek yerlerden ilki Erzincan’da bulunan Anadolu’daki en eski kalelerden biri olan Kemal Kalesidir. Tarihi geçmişi Hitit-Urartu dönemine dek uzanmaktadır. Erzincan’a gidildiğinde görülmeye değer bir yer olarak karşımıza çıkar. 

Erzincan’ı gizemli kılan diğer bir yer olan Abrenk Kilisesi, şehrin Tercan ilçesinde yer alıyor olup Üçpınar Köyü sınırlarında konumlanır. Anadolu’nun sapa sağlam ayakta kalan Ermeni manastırlarından biri olan Abrenk Kilisesi görülmeye değer yerlerden biri olarak karşımıza çıkar.  

Görülmesi gereken diğer bir yer doğal Sit Alanı olarak tescil altına alınan Otlubeli gölüdür. Doğa fotoğrafları çekmeyi sevenler için eşsiz bir manzaraya ev sahipliği yapan doğal anıt olarak ilan edilen göl keşif tutkunları içinde oldukça ideal bir noktadır. Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde yer alan diğer bir göl olan Kadıgölü, soğuk su kaynakları ve yeşilin her türlüsünü içerisinde barındırır. 

Diğer bir yer ise Erzincan’ın coğrafyasını etkileyici kılan bir yer olan, kuşkusuz Karanlık Kanyon’dur. Kemaliye ilçesinde yer alan kanyon dünyanın en büyük kanyonları arasına adını yazdırıyor olup, pek çok doğa sporu yapmak için elverişlidir. Tüm bu doğal güzelliklerinin yanında Erzincan kaplıca ve içmeleriyle de oldukça zengin bir bölgedir.  

Erzincan Turları Fiyatları 

Erzincan turları fiyatları, sizler sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerimize sunuyoruz. 

Uygun Fiyatlı Erzincan Turları 

Uygun fiyatlı Erzincan turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu, sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda iddialıyız, siz yeter ki isteyin, aradığınız ve daha fazlası bizimle hizmetinizdedir. 

Ödeme Seçenekleri 

Erken rezervasyon kültür turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.  

Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; whatsapp, e-posta veya telefonla müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku