Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Balıkesir » Edremit » Akçay

Akçay Otelleri

Akçay Otel Fiyatları 17.06.2024 - 18.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Akçay Otelleri (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Akçay Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Akçay Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Akçay Otelleri

Akçay, ülkemizin önemli tatil şehirlerinden olan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı bir mahallesidir. Denize kıyısı olan Balıkesir, yaz tatili yapmak isteyen ve denize girmek isteyen kişilerin tercih ettiği ülkemiz ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgeye tatil yapmaya gelen kişilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için bu bölgede otel firmaları tarafından çok sayıda otel kurulmuştur. Bu oteller bu bölgeye tatil yapmaya gelen kişilere konaklama ihtiyaçlarını karşılama, tatil alanları sağlama, gün içerisinde beslenme ihtiyaçlarını karşılama gibi imkanlar sunmakta ve bir takım aktivitelere katılma şansı sunmaktadır. Sizler de bu bölgeye yaptığınız tatillerde konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu bölgede bulunan otelleri tercih ederek oteller tarafından sunulan imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Akçay Otellerinin Fiyatları Nedir ?

Akçay otelleri, bu bölgeye tatil yapmak veya gezi yapmak amacıyla ziyarete gelen kişilere konaklama hizmeti verir. Otellerin ücreti de temel olarak bu konaklama ücreti üzerinden belirlenir. Otel firmalarının sunduğu imkanlara göre çeşitli aktivitelere katılım göstermek fiyatların artmasına sebep olur, konaklama yapılacak alanda ve otelde kalınacak gün sayısının artması da fiyatların artmasına sebep olan nedenlerden birisidir. Bu bölgede yapılan tatillerde otellerde konaklamak isteyen kişiler günlük olarak kişi başı 200-600 TL arası bir ücret karşılığında bu otellerde konaklayabilirler.

Akçay Otelleri Ne Zaman Ziyaret Edilmelidir ?

Akçay, ülkemizde yaz mevsiminde tatil yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği denize girme imkanı sağlayan Balıkesir sınırları içerisinde ve denize kıyısı bulunması sebebiyle yaz aylarında insanlar tarafından tatil yapılmak amacıyla daha sık tercih edilen bir bölgedir. Bu bölgeye ziyarete gelen kişiler konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için Akçay otellerini tercih ederler. Kış aylarında da ziyaret edilen bu bölge genellikle tatil amaçlı değil gezi ve iş amaçlı bu bölgeye gelen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple bu bölgede kış aylarında da ziyaretçilerin bulunması nedeniyle oteller kış aylarında da hizmet verirler ve kişilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılarlar.

Akçay Neden Ziyaret Edilmelidir ?

Balıkesir, ülkemizin denize kıyısı olan önemli turizm merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Ülkemizden ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda kişi bu bölgeye yaz aylarında tatil yapmak amacıyla gelmektedir. Özellikle yaz aylarında insanlar tarafından ziyaret edilen bu bölgede Balıkesir’e bağlı olan Akçay turistlerin ziyaret edip konaklama ihtiyaçlarını karşıladıkları bölgelerden birisidir. İnsanların bu bölgeyi ziyaret etme amaçları, denize girmek, tatillerini iyi değerlendirmek, yöresel yemekleri tatmak, yerel halk ile tanışma fırsatı bulup kültürel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak gibi çok sayıda farklı aktiviteden dolayı olabilir. Sizler de tatillerinizi iyi değerlendirmek bölgedeki denize kıyısı olan plajlarda eğlenmek isterseniz ve bu bölgede bulunan çeşitli kültürel faaliyetlere katılmak isterseniz Balıkesir Akçay’a ziyarette bulunabilir ve buradaki konaklama ihtiyaçlarınızı bu bölgedeki oteller aracılığıyla karşılayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku