Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Balıkesir » Edremit

Edremit Otelleri

Edremit Otel Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 14 otel listelenmiştir.
Edremit Otelleri (14)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Edremit Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Edremit Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Edremit merkez ilçe otelleri 

Uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile mükemmel bir tatil deneyimi yaşamak için MNG Turizm fırsatlarını Edremit merkez ilçe otelleri için değerlendirebilirsiniz. Edremit ilçe otelleri içerisinden size en uygun seçeneği şimdi seçip, hemen rezervasyon yaptırabilir, MNG turizm avantajlarından faydalanabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimleri, özel indirimler, otellere özel indirimleri ve diğer kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri destek hattımız her zaman açıktır. Sizlere iyi bir tatil deneyimi yaşatmak için sektörün önde gelen tesislerinin satışını yapıyor, Edremit merkez ilçede güzle bir tatil yapmanıza yardımcı oluyoruz.Tur seçenekleri ve otel rezervasyonları gibi ihtiyaçlarınız ve uçak bileti dahil olmak üzere tüm seyahat ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. 

Edremit merkez ilçe otel fiyatları 

Edremit merkez ilçe otel fiyatları, seçeceğiniz otelin niteliklerine göre ve elbette sezona göre farklılık gösterecektir. Yaz sezonu gibi trafiğin yoğun olduğu dönemlerde otellerin fiyatları doğal olarak belli miktarda artış gösterebilir. Ancak buna rağmen, yaz sezonu için indirimli otel rezevasyonu yaptırabilmeniz mümkündür. Bizim size sunacağımız, avantajlı fiyatların yanında erken rezervasyon indirimlerinden faydalanaral, yaz sezonunda da uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. 

Edremit merkez ilçe otel fırsatları 

Firmamız, sizlere fırsat otellerini sunar. Yüreğir merkez ilçe otel fırsatları listesinde, sezonun yıldız tesislerine uygun fiyatlarla erişebilir ve size sunacağımız özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bir çok oteli satış listemizde bulunduruyor ve uygun fiyatlarla erişmenizi sağlıyoruz. 

Edremit merkez ilçe’ye ne zamanlar gidilir? 

Edremit, yılın hemen 3 dönemi ılıman bir iklime sahip oluşu ile tanınır. Yazın oldukça güzel bir havası olmasıyla beraber oldukça avantajlı bir tatil imkanı sunuyor. Edremit’e ne zaman gidilir diye sorulduğunda arkadaşlarınıza ve çevrenize 3 mevsim gidebileceklerini söyleyebilirsiniz. Yaz ve kış turizmi yapabileceğiniz, yazın plajları ve kışın kaplıcaları ve her mevsiminde doğal güzellikleriyle ayrı bir cennet Edremit. 

Edremit merkez ilçede nerede kalınır? 

Edremit merkez ilçede kalınabilecek onlarca otel seçenekleri arasından özenle seçtiğimiz Edremit merkez otellerinde huzurlu bir şekilde konaklayabileceğiniz bir ortam sağlamayı size garanti ediyoruz. Siz müşterilerimizin gülümsemesi bizim motivasyonumuzdur. Edremit merkez ilçe de otel için bir sonraki tercihiniz de biz olmak için size uygun ve keyifli hizmeti doruklarında yaşamanızı sağlıyoruz. 

Edremit Gezilecek Yerler 

Altınoluk beldesinde bulunan Antandros Antik Kenti Tarihi M.Ö. 7.- 8. yüzyıla dayanan arkeolojik kazı çalışmaları yapılmış, birçok eser gün yüzüne çıkarılmıştır. Bazı eserler Bursa Arkeoloji Müzesi’nde sergilenmektedir. Alibey Kudar tarafından hayata geçirilen Tahtakuşlar Etnografya Müzesi ise , Türkiye’de açılan ilk köy müzesi olma özelliği taşıyor. Tahtakuşlar Etnografya Müzesi’nde Orta Asya’dan Türkiye’ye göç etmiş Türk boylarının çadırları, kıyafetleri, halıları gibi kültürel özelliklerini yansıtan eşyalar sergileniyor.Kaz Dağı’nın yamaçlarında bulunan Hasan Boğuldu Göleti, Edremit’in mükemmel doğasını gözler önüne seren ve çevresiyle de keşfedilecek birçok güzellik sunan lokasyonlardan biri. Edremit’in şifalı suları çok  meşhur. Güre’deki kaplıcaların Roma döneminden bu güne  aktif olarak kullanıldığı tahmin ediliyor. Kaplıca çevresinde birçok konaklama tesisi de tahsis edilmiş durumda. 

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku