Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Diyarbakır Çıkışlı Yurtdışı Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Diyarbakır Çıkışlı Yurtdışı Turları

Seyahat etmek hem ruhu dinlendirir hem de insanın ufkunu açar. Yeni insanlar tanımak, yeni yerler görmek ve farklı kültürlere şahit olmak tatillerin en keyifli taraflarındandır. Hafta sonlarında ya da yaz tatillerinde gidebileceğiniz seyahatlerle anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Diyarbakır çıkışlı yurt dışı turları sayesinde yeni yerler görüp özel günlerinizi muhteşem bir seyahatle taçlandırabilirsiniz.

Diyarbakır çıkışlı yurt dışı turları kredi kartına vadeli taksitli olarak ödenebiliyor. Bu sayede de bir anda bütün tatilin parasını ödemek zorunda kalmıyor ve taksitlendirerek rahatça ödeyebiliyorsunuz. Tercihinize göre vizeli ve vizesiz turları seçebilirsiniz. Diyarbakır çıkışlı yurt dışı turlarında Diyarbakır Havalimanı’ndan çıkış yapılarak İstanbul’da gidiliyor ve tur rehberleriyle birlikte yolculuğunuz başlıyor.  

Diyarbakır Çıkışlı Güney Fransa Turu & Kuzey İspanya Turu

Diyarbakır çıkışlı Güney Fransa & Kuzey İspanya turları vizeli turlardandır. Toplamda 6 gün süren bu yolculukta, tura katılacak kişiler havaalanında uçağa yerleştirilir ve uçuştan sonra kalacakları otele götürülürler. Güney Fransa & Kuzey İspanya turunda İspanya’nın ve Fransa’nın birbirinden güzel şehirleri gezilir. Mimari anlamda çok önemli ve görkemli olan eserler tur durakları arasında yer almaktadır. Şehir turları rehberler eşliğinde yapıldıktan sonra otele yerleşilir ve geceleri otellerde konaklama yapılır.

Güney Fransa & Kuzey İspanya turunda birbirinden güzel katedraller, kutsal anıtlar, manastırlar, köprüler gibi içlerinde UNESCO Miraslar Listesi’nde kendine yer bulmuş pek çok sanat eserini görme fırsatını bulacaksınız. Farklı alışveriş merkezlerinde gezebilir ve tarihi köprülerin üzerinde keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Fotoğraf tutkunları için de pek çok durakta ölümsüzleştirilmeyi bekleyen muhteşem manzaralar ve sanat eserleri vardır. Güney Fransa & Kuzey İspanya turu hem kültürel gezi olarak hem de özel günlerinizde gidilebilecek bir tur olarak harika bir seçenektir.

Diyarbakır Çıkışlı Güney Fransa Turu

Diyarbakır çıkışlı Güney Fransa turu toplamda 5 gün sürüyor. Bu turda Fransa’nın pek çok şehrini 5 gün boyunca gezebilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Güney Fransa turunda ilk durak Nice’dir. Nice’de Orta Çağ’dan günümüze kalan Arnavut kaldırımlarıyla döşeli büyülü bir atmosfere sahip St.Paul de Vence’de bol bol fotoğraf çekebilir ve farklı sokakları keşfedebilirsiniz.

Güney Fransa turunda dünya sosyetesinin gözbebeği olan ve Cannes Film Festivali’ne de adını veren Cannes şehrini gezebilirsiniz. Burada birbirinden ünlü oteller, deniz ürünleri restoranları da bulunuyor. Güney Fransa turunda birbirinden güzel bahçeleri dolaşabilir, katedrallerin şehre kattığı görkemli dokuyu seyre dalabilir ve fotoğraf çekmenin zevkine varabilirsiniz.

Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Nimes’te birbirinden güzel tarihi eserleri panoramik olarak görebilirsiniz. Montpeiller’de Üç Güzeller Çeşmesi’ni ve 1755 tarihinden günümüze ulaşmış Opera Binası görebilir, yürüyüş yapmayı sevenlerin favorilerinden biri haline gelen Promenade du Peyrou’yu gezebilirsiniz.

Güney Fransa turunun son duraklarından olan Narbonne, Carcassone, Tolulouse ve Albi de göreceğiniz tarihi eserler ve doğa güzellikleriyle unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız. Bir Orta çağ şehrini andıran Carcassone’de surların güvenli atmosferinde yer alan ve labirent şeklindeki Arnavut kaldırımlı yolları gezebilirsiniz. Touluse’de tarihi milattan sonra 1. yüzyıla kadar uzanan eserler hala çok iyi korunmaktadır.

Balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği ülkelerden biri olan Fransa sadece balayı çiftleri için değil tüm seyahat severler için çok iyi bir alternatiftir. Güney Fransa’da tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber yeni yerler keşfedebilirsiniz. Mimari eserleriyle ünlü şehirler ve caddelerde yapacağınız keyifli yürüyüşler ömrünüzün sonuna kadar güzel bir anı olarak kalacaktır. Güney Fransa turuna giderken yanınıza fotoğraf makinanız için yedek hafıza kartı almayı unutmayın.

Diyarbakır Çıkışlı Kuzey İspanya Turu

Diyarbakır çıkışlı Kuzey İspanya turu da Güney Fransa turu gibi toplamda 5 gün sürüyor. Kuzey İspanya seyahatinin ilk durağı İspanya’nın meşhur şehri Bilbao’dur. Bu şehrin doğal güzelliği adeta gözlerinizi kamaştıracak. Doğaseverler ve fotoğraf çekmeyi sevenler için muhteşem bir yolculuk olacaktır. Şehir, sadece doğal güzellikleriyle değil mimarisiyle de ön plandadır. Bilbao’da deniz ürünlerini tadabileceğiniz şık restoranlar da bulunmaktadır.

5 gün sürecek olan bu tatil güzel bir kaçamak olacaktır. İspanya’nın hemen hemen her şehri doğal güzellikler ve birbirinden görkemli mimari eserlerle üne kavuşmuştur. Ayrıca kumsalları ve plajları da mutlaka görmeye değer.

Kuzey İspanya turunda Atlas Okyanusu’nun en güzel şehirlerinden biri olan San Sebastian’ı da gezme imkânı bulacaksınız. Burada hem Michelin yıldızlı restoranlarda hem de sokak tezgahlarında harika yemekleri tadabilirsiniz. Yemek yemeyi ve yeni tatlar keşfetmeyi sevenlerin favori şehirlerinden biri olan San Sebastian’da da birbirinden güzel mimari eserler bulunmaktadır.

İspanya, boğaların insanları kovaladığı festival görüntüleriyle dünyanın her yerinde bilinir. Pamplona’da, San Fermin festivalinin yapıldığı caddelerde gezebilirsiniz. Burada Orta Çağ dokusunu hala koruyan sokaklarda yürüyebilir, tarihi binaları yakından görebilirsiniz. Pamplona, doğal güzellikleriyle de ünlüdür. Altın renk bir kumsala sahip, turkuaz deniziyle göz dolduran La Concha koyunda keyifli bir gezi yapabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku