Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Divriği Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Divriği Turları 

Çatal çayı vadisi kenarında kurulu, Sivas’ın güzel ilçesi Divriği, gezilip görülmeye değer nice eserleri içinde barındırıyor. Anadolu’yu gezmek, ülkede adım atmadık yer bırakmamak istiyorsanız Divriği ilk gideceğiniz yerlerden biri olmalı. 

İstanbul çıkışlı bu tur için Mng Turizm size keyifli bir kültürel tatil imkanını sunarken, erken rezervasyon ile en uygun fiyatlı Divriği turunu da sizlerle buluşturur. Türkçe rehber imkanı da sağlar. Tüm bunlara ek olarak taksit seçeneği ile avantajlı fiyatları taksit imkanıyla değerlendirir ve ucuza tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Divriği Turları ile Nereler Gezilir? 

En görülmesi gereken yerlerden oluşan en keyifli rotalar üzerinde Mng Turizm ayrıcalığı ile hareket ederken, Divriği’de en çok görülmesi gereken yerleri görüyor olacaksınız. 

Divriği turu civar illeri de genelde kapsar ve Divriği’de görmeyi beklediğimiz yerlerden ilki Ahmed Şah tarafından yaptırılmış Divriği Ulu Camii. Daha sonra Divriği kalesi de görülmeye değer. Bu bölgede bulunan Çaltı çayı da size muhteşem bir keyif yapma imkanı veriyor. Kuzu dolması ve gömlek kebabı, tadılması gereken onlarca lezzetten yalnızca ikisi. 

Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Ayrıca konaklama imkanlarında üstün deneyimler yaşatmak amacıyla servis ve hizmet bakımından oteller titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Divriği Turları Fiyatları 

Divriği turlarının fiyatları da merak edilenler arasında. Divriği turları fiyatları bakımından en uygun seçenekleri sizlere sunmaktayız. Divriği turlarının fiyatları, kaç gün ve gece süreceği, yanı sıra hangi şehirlere gidileceği ve konaklama hizmetleri ile yemek servislerine göre değişkenlik gösterebilir. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Konaklamalı ve günübirlik seçenekleri ile bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Divriği turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Divriği Turu 

Hayal ettiğiniz tatil tarihsel bir dokuyu izlemek, zamanımızdan öncesinin eserlerini incelerken tarihsel bir gezinti yapıyor olmak, üstün lezzetleri tadımlamak ise en doğru tercih iyi bir Divriği turu olabilir. En iyi Divriği turu için siteyi ziyaret edin ve bu planı ertelemeyin.

Ödeme Seçenekleri 

Divriği turları için ödeme seçenekleri olarak ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bunlar daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku