Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Deneyim Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Deneyim Turları

MNG Turizm farkıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerini hem gezerek hem de yerel lezzetlerinin tadımını yaparak, farklı bölgelerin yeme ve içme kültürlerini yerinde görmeye olanak sağlayan deneyim turları lezzet arayanların buluşma noktası olacaktır. Ziyaret edilecek bölge ve şehirlerin tarihi yapılarını da görebileceğiniz ve bu sayede bölge kültürünün geçmişten günümüze uzanan tarihine tanıklık etmenizi sağlayacak olan bu geziler, masanıza gelen yiyecek ve içeceklerin, topraktan başlayan serüvenini her ayrıntısı ile keşfetmenizi sağlayacaktır.

Deneyim Turu Fiyatları

Deneyim turlarına katılarak yerel lezzetler hakkında hem daha çok bilgi sahibi olmanız hem de bu lezzetlerin nasıl bir süreçten geçerek sofralarınıza geldiğini görmek, ufkunuzu açacak ve bu öğretici deneyimlerle hoş birikimler edineceksiniz. Deneyim turu fiyatları gidilecek bölge ve tarihe göre değişmekle birlikte en avantajlı fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile sunulmaktadır. Seyahatinizi önceden planlayarak erken rezervasyon indirimi gibi ayrıcalıklardan faydalanabilir ve bu eşsiz gezilere uygun fiyatlara katılabilirsiniz. Yerel lezzetlerin, bölge halkı tarafından nasıl yapıldığını yerinde görerek bir eğitim sürecine katılabileceğiniz ve yerel halkın yanı sıra farklı ustalardan eski ve modern tekniklere kadar farklı şekillerini görebileceğiniz lezzetleri, yerinde ve doğal halleri ile tadım fırsatı bulacaksınız. Sahip olduğu üzüm bağları ile birbirinden lezzetli içecekler yapılmasını sağlayan Datça, İzmir, Şirince, Tire gibi bölgelerde gezme fırsatı yakalayıp, yerel halk ile iç içe bir şekilde bir gurme turunda olması gereken her şeyi yaşayarak, yerinde göreceksiniz. Deneyim turu ilgi alanlarınızda kendinizi geliştirebileceğiniz ve bu sayede yeni şeyler öğrenmenizi sağlayacak programlardır. 

Deneyim Turları Fırsatları

MNG Turizm ayrıcalığı ile yerel lezzetlerin tadına, en doğal halleriyle bakmanızı sağlayacak deneyim turları fırsatları ile birlikte size unutamayacağınız anıları ve hayatınızın her anında kullanabileceğiniz deneyimleri kazanmanıza imkan sağlayacaktır. Bu programlarda, fermente içeceklerin üretim sürecini, üzüm bağlarından başlayarak görebilecek ve tadım yapabileceksiniz. Bir tadım turu olma özelliğini de taşıyan bu programlar, şehirlerde hiçbir markette bulamayacağınız lezzetleri tatmanızı sağlayacaktır. Deneyim turu yapılan bu bölgelerde asırlardır yapılan geleneksel yapım tekniklerinden, günümüzün tekniklerine kadar pek çok farklı tekniği kendiniz görecek ve bu sürecin bir parçası olarak doğanın verdiği bu mucizelere tanıklık edeceksiniz. Farklı tahıl ürünlerinden yapılan ekmek çeşitlerini, bölge halkının yapım ve pişirme teknikleri ile deneyimleyebileceğiniz bu programlar size hayatınızın her anında kullanabileceğiniz kazanımlar sunacaktır. MNG Turizm, deneyim turu programları ile size yerel lezzetlerin yanı sıra farklı bölgelerin doğal güzelliklerini ve birbirinden farklı kültürlerini tanıma fırsatı sunmaktadır.

Daha Fazla Oku