Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Çorum Turları

08.12.2022 - 08.12.2023 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele

Çorum Turları 

Anadolu’yu karış karış gezmek isteyenler için Anadolu’nun eşsiz coğrafyasında bir çok ilimizle birlikte Çorum’un da gezildiği Çorum turları en iyi seçeneklerden biri. Çorum gerek kendisi, gerek civar şehirleriyle birlikte görülmeye değer pek çok yeri içinde barındırıyor. İstanbul çıkışlı bu tur için Mng Turizm size keyifli bir kültürel tatil imkanını sunarken, erken rezervasyon ile en uygun fiyatlı Çorum turunu da sizlerle buluşturur. Tüm bunlara ek olarak taksit seçeneği ile avantajlı fiyatları taksit imkanıyla değerlendirir ve bütçenizi zorlamayan bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Çorum Turları ile Nereler Gezilir? 

En keyifli rotayı sizler için çiziyor ve Çorum’da gezilecek yerler için en önemli noktaları seçiyoruz. Çorum turu civar illeri de genelde kapsamak üzere Çorum’da görmeyi beklediğimiz yerlerden ilki şehir merkezindeki saat kulesi ve Alacahöyük. Dört farklı kültürden kalan bu höyük bu kültürlere ait 15 yapı katmanını içinde barındırır. Oldukça ilgi çekici bu antik kalıntılara Hattuşaş Antik Kenti ile devam eder, Hitit Tapınağı Yazılı Kaya’yı da görürüz. Leblebisini, İskilip dolmasını, mantısını da tatmadan olmaz. 

Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Ayrıca konaklama imkanlarında üstün deneyimler yaşatmak amacıyla servis ve hizmet bakımından oteller titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Çorum Turları Fiyatları 

Çorum turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Çorum turlarının fiyatları, kaç gün ve gece süreceği, yanı sıra hangi şehirlere gidileceği ve konaklama hizmetleri ile yemek servislerine göre değişkenlik gösterebilir. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Konaklamalı ve günübirlik seçenekleri ile bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Çorum turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Çorum Turu 

Hayal ettiğiniz tatil tarihsel bir dokuyu izlemek, antik kalıntıları incelerken çeşitli uygarlıkların yaşayışlarında tarihsel bir gezinti yapmak, üstün lezzetleri tadılmamak ise en doğru tercih iyi bir Çorum turu olabilir. En iyi Çorum turu için siteyi ziyaret edin ve bu planı ertelemeyin.

Ödeme Seçenekleri 

Çorum turları ödeme seçenekleri olarak ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bunlar daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku