Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Cologne Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Cologne Turları

Cologne (Köln) Almanya’nın en büyük şehirlerinden biri. Bir zamanlar Türklerin yurt dışında çalışmak için ilk gittikleri şehirlerdin biri olan Köln, bugün turistik ziyaretler için en fazla tercih edilen mekanlardan biri haline geldi. Yurtdışı turlar kapsamında Almanya ve birkaç ülkenin gezilmesi ile birlikte gerçekleştirilen Cologne turları, son yıllarda en fazla tercih edilen turların başında gelmektedir. 

Cologne turları uygun fiyatlar ile sunuluyor

MNG Turizm tarafından Cologne turları uygun fiyatlar ile sunuluyor. Cologne turları sayesinde hayatınızın en güzel yurtdışı turlarından birini gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Her bir şehri ayrı güzellikte olan Almanya’nın birçok eyaletini, devamında da İsviçre, Lüksemburg, Hollanda ve Fransa’yı göreceğiniz Cologne turları ile gezmelere doyamayacağınız bir tatil zevki yaşayacaksınız. 

Cologne turları çok kapsamlı 

Türkiye’nin turizm acentesi MNG Turizm ile gerçekleştireceğiniz Cologne turları çok kapsamlı bir tur olarak size sunulmuş durumda.  Cologne turları ile İstanbul’dan başlayan yoluculuğunuz sırasıyla Düsseldorf, Köln, Lüksemburg, Remich & Schengen, Strasbourg, Colmar, Mulhouse, Luzern, Münih, Paris, Brüksel, Amsterdam şehirlerini kapsayan çok geniş kapsamlı bir tur olması özelliği ile dikkat çekiyor.

Cologne turları ile nereler görülüyor?

İstanbul’dan başlayıp, Almanya, Fransa ve Hollanda’yı kapsayan Cologne turları elbette bir birinden güzel yerleri de görmenizi sağlıyor. Cologne turları ile nereler görülüyor diyecek olursanız, bunun en güzel ve sade cevabı dünyanın en güzel yerlerini göreceksiniz olabilir. 

Cologne turları ile ilk olarak panoramik bir Köln şehri turu yapacaksınız ve Almanya ile özdeşlemiş olan Gotik Katedralini, Ren Nehri’ni göreceksiniz. Lüksemburg ülkesine geçiş yaptığınızda meşhur Dükler Sarayı, Petrus Vadisi, beraberinde Schengen turu ile meşhur Schengen şehrinizi göreceksiniz. Strazburg ile devam eden turda, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz Evi  göreceğiniz ve hayran kalacağınız güzellikler ile sizi karşılıyor olacak. 

İsviçre’nin en büyük ve en gelişmiş şehri olan Zürih ile devam eden turda, Grossmunster Kilisesi, İsviçre Ulusal Müzesi, Opera Binası, Zürih Gölü,  Saat Kulesi, Eski Lonca Evleri, Zurich Altstadt (Eski Şehir) ve dünyaca ünlü mağazaların bulunduğu caddeler ile çok güzel bir gün geçireceksiniz. 

Fransa’nın ve aynı zamanda modanın başkenti Paris ile devam edilecek olan Cologne turları sayesinde, Concorde Meydanı, Madlen Kilisesi, Petit Palais, Comedie Francais, Louvre Sarayı ve Müzesi gibi şehrin en güzide mekanlarını ziyaret eme fırsatı yakalayacaksınız. Paris’e yapılan gezi sırasında sizi en çok mest edecek anlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz Seine Nehri köprüsü altında yapacağınız tekne gezisi olacak.

Hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşayacağınız, Paris sokaklarının en mükemmel görüntülerine şahitlik edeceğiniz bu geziye gerçekten hayran kalacaksınız.

Cologne turlarının bir sonraki durağı Brüksel oluyor. Brüksel’de yapılacak panoramik şehir turu sonrasında meşhur Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Heysel Stadyumu gibi ünlü mekanları görme fırsatınız olacak. 

Brüksel’den sonra hareket edeceğiniz Amsterdam’da da Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, eski balıkçı kasabası olarak tabir edilen Volendam ve tarihi evler sizi mest edecek. 

Tüm bu gezilecek yerler sonrası, kendinize iyi ki Cologne turları seyahati yapmışım diyecek ve en güzel anıları biriktireceksini.

Daha Fazla Oku