Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Bükreş Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Bükreş Turları 

Modern esintisiyle bilinen, kimilerince küçük Paris diye anılan Bükreş’te harika bir tatil yapmanız için Bükreş turları, MNG turizm güvencesiyle sizlere sunuluyor. Çeşitli çıkış noktalarıyla başlayan bu tur, erken rezervasyon imkanıyla birlikte sizin için en uygun fiyatlı Bükreş turu olabilir. Çıkış noktası ilde yer almayan misafirler, bulundukları illerden transfer edilerek tura katılırlar ve böylece ulaşım kolaylığı imkanlarından faydalanırlar. Bunlarla birlikte ödemelerinizi taksitlendirme imkanına sahip olur ve böylece bütçenizi yormayan keyifli bir tatili planlıyor olursunuz. 

Bükreş Turları ile Nereler Gezilir? 

Bükreş için gezilecek yerlere ve yapılacaklara dair en güzel rotayı sizler için çiziyor ve gezilecek yerler için en önemli noktaları dikkatle seçiyoruz. Modern ve gelenekselliğin birlikte görülebildiği Bükreş, şehirden alacağınız görsel hazzı katlıyor. İşte Bükreş’te gezilebilecek yerler için birkaçı; Parlamento Sarayı, taşıdığı motifler ile görülmeye değer bir mimari yapı olarak karşımıza çıkıyor. Yine Stravropoleos Manastırı, şehrin tarihi dokusundan izler taşıyor. Ulusal Romanya Tarihi Müzesi de bu anlamda görülebilecek yerler arasında yer alıyor. Tüm bunlarla birlikte Eski Kent bölgesinde gezinti yapmak, Şemsiyeli Pasaj da denilen Pasajul Victoria’da yeni lezzet keşiflerine yol almak da seçenekler arasında. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Sitede yer alan Bükreş turları, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmalar tarafından sağlanmakta olup bu turlar en iyi tatil deneyimini size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Tüm bunlara ek olarak konaklama bakımından üstün deneyimler yaşatmak amacıyla servis ve hizmet bakımından konaklanacak yerler titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Bükreş Turları Fiyatları 

Bükreş turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyor, bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Bükreş turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Bükreş Turları 

Doğu ile batı sentezini sunan, küçük Paris diye anılan bu hem modern hem geleneksel şehirde birkaç gün geçirmek, mimari yapıları keşfe çıkmak, doğal güzelliklerini seyre dalmak ve sokaklarının keyfini çıkarmak isteyenler için en iyi tatil seçeneklerinden biri Bükreş turları oluyor. 

Ödeme Seçenekleri 

Bükreş turları için ödemelerinizi peşin ve ya taksitli olarak yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi ve banka kartıyla da gerçekleştirebilir ve taksitlendirebilirsiniz. Tüm bu hususlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi almak ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilir, bizlere e-posta aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku