Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Önerilen Turlar

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Tur Çıkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Tur Dönemi

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Bodensee Gölü Turları

02.10.2022 - 02.10.2023 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele

İspanya - Fransa - İtalya - İsviçre - Almanya Turu - THY ile 7 Gece - Zürih Dönüş

İspanya - Fransa - İtalya - İsviçre - Almanya Turu - THY ile 7 Gece - Zürih Dönüş MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı Bilbao - San Sebestian - Touluse - Carcossone - Montpeiller - Avignon - Marsilya - Cannes - Monaco - Nice - Genova - Portofino - Santa Margaritha - Milano - Como gölü - Luzern - Zürih - Schaffhausen (Ren Şelalesi) - Bodensee Gölü - Konstanz
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
3 Taksit Seçeneği

Ramazan Bayramında Almanya - İsviçre - İtalya - Fransa - İspanya Turu - THY ile 7 Gece

Ramazan Bayramında Almanya - İsviçre - İtalya - Fransa - İspanya Turu - THY ile 7 Gece MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı Konstanz - Bodensee Gölü - Schaaffhausen (Ren Şelalesi) - Zürih - Luzern - Como gölü - Milano - Santa Margaritha - Portofino - Genova - Nice - Monaco - Cannes - Marsilya - Avignon - Montpeiller - Carcossone - Touluse - San Sebestian - Bilbao
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
3 Taksit Seçeneği

Bodensee Gölü Turları

Bodensee Gölü bir diğer ismiyle Konstanz Gölü'nde tatil yapmak ve eşsiz güzelliklerle beraber anılar yaşamak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz Yurtdışı turlar seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Avrupa turları arasından yoğun olarak satın alınan Almanya Turları; birden fazla seçenekle sizlere sunulmaktadır.

Bodensee Gölü Turu ile Gezilecek Yerler

 • Lindau
 • Untersee
 • Überlingen Gölü
 • Seerhein
 • Gnadensee
 • Eriskircher Ried
 • Seepromenade
 • Rheinsee
 • Halbinsel Metrnau
 • Bodenseeufer

Bodensee Gölü'nde öncelikle görülmesi gereken yerlerdendir.

Doğanın eşsiz manzarası sizi bekliyor

Bodensee Gölü; Almanya, İsviçre ve Avusturya sınırında yer almaktadır. Gölün etrafında konumlanmış olan şehirler arasında en gelişmiş olan şehir, Almanya'nın şehri olan Konstanz'dır. Gölün sınırı olduğu ülkelerden buraya ulaşım için pek çok ulaşım aracı bulunmaktadır.

Tarihi Mirasa Şahit olun

Coğrafi konumu nedeniyle eski zamanlarda askeri nedenlerle ve ticari yol olarak bu bölge kullanılmıştır. İlk olarak Roma'lıların burayı keşfettiği bilinmektedir. Ancak bölgede Roma dönemine ait pek fazla eser bulunmamaktadır. Sadece o döneme ait kalıntılara rastlanmaktadır. Ancak buraya kadar geldiğinizde tarihe dair izler görmek istiyorsanız hemen Bodensee Gölü yanında bulunan Konstanz şehrine geçebilirsiniz.

Tarihin her döneminde Bodensee Gölü önemini korumuştur. 2. Dünya savaşı sırasında Almanya ağır saldırılar alırken gölün de bulunduğu Konstanz şehri neredeyse sıfır hasar almıştır. Bunun nedeni ise; yukarıdan bakıldığında Konstanz'ın İsviçre sınırında olduğu zannedilmektedir. Haliyle de buraya saldırılar yapılmamıştır ve Bodensee Gölü etrafında savaşa dair hiçbir iz oluşmamıştır.

En İyi Avrupa Turları için Bize Ulaşın

Bodensee turu veya Bodensee tatili yapmak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz farklı yurtdışı tatil seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile harika bir konumda bulunan göl etrafında güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Üstelik farklı lokasyonları bir arada sunan tur paketlerimiz mevcuttur. Dilediğiniz ve size en uygun yurtdışı tur paketinden hemen faydalanabilirsiniz.

Etkinlikler ve Alışveriş

Bodensee Gölü etrafında alışveriş olanaklarını sağlayan merkezler bulunmaktadır. En önemlisi Konstanz ve İsviçre sınırında yer almaktadır. Her hafta bu bölgeye alışveriş için gelen binlerce insan bulunmaktadır. Alışveriş severler tarafından yoğun ilginin olması, göl etrafında daha çok alışveriş imkanı oluşturulmasını sağlamıştır. Özellikle turistler için bu alanlar gün geçtikçe sayı olarak artırılmaktadır.

Bodensee Gölü etrafında pek çok tarihi mimari yapı örneklerine rastlayabilirsiniz. Üç ülke içinde bu mimarileri inceleyebilir ve ziyaret edebilirsiniz. Bunların en canlı ve dolu örneği ise; Almanya’ya bağlı olan Altstadt bölgesidir. Tarihiyle içerisinde barındırdığı mimari örnekleriyle eşsiz bir bölgedir.

Müze ve sanat merkezleri de gölün yakınlarında bulunmaktadır. Büyük bir tarihe tanıklık eden bu topraklarda müzelere ve sanata oldukça fazla değer verilmektedir. Göl etrafında yer alan şehirler içerisinde de bu durum devam etmektedir. Özellikle Altstadt tam anlamıyla açık müze olarak tanımlanabilir. Şehir UNESCO Dünya Mirası Listelerinde yer almaktadır.

Bodensee’ye Ulaşabileceğiniz Turlar

 • Benelux - Paris - Alsace - İsviçre - Bodense Gölü Turu

Bodensee Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; her zaman misafirlerine en iyi tatil ve en kaliteli tatili yapmaları için yurtdışı tur seçeneklerini sunmaktadır. Kaliteli tesislerde yer alan hizmetlerimizin tamamı, titiz bir çalışma sonucu hazırlanır ve arz edilir. Bodensee turu fiyatları araştırması sırasında size sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı Avrupa turları sayfalarını incelemeden karar vermeyin.

Kaliteli turlarımızdan erken rezervasyon işlemleri ile indirimli tur fiyatları üzerinden yararlanabilirsiniz. Taksitli ödeme seçeneğinin yanı sıra kredi kartı ile ödeme seçeneği de siz misafirlerimize sunulmaktadır. Dilediğiniz ödeme şekli ile Avrupa tur işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bodensee tuları için erken rezervasyon yaptırabilir ve yüksek kalite standartlarında gerçekleşecek olan turunuzu daha uygun fiyata denk getirebilirsiniz.

Daha Fazla Oku