Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Beziers Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Beziers Turları

Tarihi yapıtları ve kökü çok eski dönemlere dayanan tarihi geçmişi ile önemli ülkeler arasında yer alan Fransa, aynı zamanda turizm açısından da çok gelişmiş bir ülke olarak dikkat çekiyor. Ülkenin başkenti Paris aynı zamanda modanın da başkenti olarak ünlenmiş durumda. Fransa’nın en önemli özelliklerinden bir tanesi de, ülkenin ilçelerinin dahi ayrı bir turizm cenneti olması. Bunlardan bir tanesi de Occitanie yönetim merkezine bağlı olan Beziers ilçesi. İlçeye yapılan Beziers Turları ile çok güzel bir tatil yapabilir, festivallere katılabilir, birçok güzelliğe şahitlik edebilirsiniz. 

Beizers Turları Hakkında

Fransa’nın güney kesimlerinde bulunan Beziers ilçesine düzenlenen Beziers Turları hakkında, söylenebilecek en güzel şey, mükemmel tatilin kapılarının açılıyor olması. Beziers turları kapsamında, gitmek isteyeceğiniz her yer bir birine çok yakın olduğu için yürüyerek birçok yeri gezebilirsiniz.
İlçenin en önemli etkinliklerinden bir tanesi dünyaca ünlü olan ve her yıl düzenlenen Feria boğa güreşi festivalidir. Beş gün boyunca devam eden festival ile ilçeye her yıl binlerce turist akın ediyor.

Beziers’in en önemli özelliklerinden bir tanesi de restoranları ile ünlenmiş olmasıdır. İnsanı yürüyüş yaparken cezbeden şirin sokaklarda dizilmiş olan kafeler ile yöresel ve modern yemekler yapan restoranlar Beziers turları kapsamında görebileceğiniz mekanlardan bazıları. 
Beziers turları ile şehirdeki en büyük müze olan  Musee de Biterrois’i, ziyaret etmelisiniz. Bu müze, bölgenin tarihi ve arkeolojik eserlerinin sergilendiği bir müze olarak da dikkat çekiyor. 

Beziers turları kapsamında yine Nazaire Katadrali görmeniz gereken yerlerden bir tanesi. 13. Yüzyıldan kalkma bu muhteşem ve devasa eser, şehrin en çok ziyaret edilen mekanlarından bir tanesi. Katedrale çıktığınız zaman, şehrin eşsiz manzarasını da yukarıdan izleme fırsatı elde etmiş oluyorsunuz. 
Beziers turları ile görmeden gelmemeniz gereken yerlerden biri de Midi kanalı. Canal du Midi olarak adlandırılan Midi Kanalı, birkaç eski yerleşim yerinin içerisinden geçiyor ve UNESCO Dünya Mirası Alanı olarak tescillenmiş bir alan. 

Beziers turları kapsamında sizi en çok heyecanlandıracak etkinliklerden bir tanesi de ilçeye yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunan Rowuebrun bölgesi. Şehrin içinden geçen nehrin üzerindeki tepelik alan ve bu alandaki üzüm bağları gerçekten görmeye değer bir bölge. Hayatınızda görebileceğiniz en iyi manzaralardan birini burada yakalayabilirsiniz. Yine bu bölgede serinlemek için nehre girebilir ve gönlünüzce yüzebilirsiniz.

Daha Fazla Oku