Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Balat Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Balat Turları

Bu yazıda Balat turuyla alakalı konuları detaylı olarak açıklayacağız. Bu konular Balat turu, Balat turunda gezilecek yerler, Balat turu fiyatları ve ödeme seçenekleri olacaktır. Balat turu İstanbul’da düzenlenen bir turdur. İstanbul’u gezmek isteyenler için Balat turu önerilir. Burası bir gezi semti olarak bilinmektedir. Fotoğraf çekmeyi sevenlere göre bir yerdir. Çünkü burada çekilmeye değer pek çok yer vardır. Balat turu için hafta sonu önerilir çünkü hafta içi fazla canlı değildir. Gelen misafirlere her zaman bir ilgi söz konusudur.

Balat turu ile Gezilecek Yerler

Balat’a gelenlerin aklında Balat turu ile nereler gezilir sorusu yer almaktadır. Bunun için Balat’da gezeceğiniz pek çok yeri listeledik. Balat turu yapmak isteyenler için burada gezilecek pek çok kafe bulunmaktadır. Ancak sıradan kafeler değildir. Oldukça estetik ve otantik görünüme sahip kafeleri burada bulabilirsiniz. Burada fotoğraf da çekilebilirsiniz. Aynı zamanda restoranlarıyla da dikkat çekmektedir. Hem kafe hem de restoranlar butik görünümünde olduğu için gelenler tarafından dikkat çekmektedir.  İşte Balat turu ile gezilecek yerlerin arasında Atölye Kafası, Tasarımı ve ambiansı ile dikkat çeken Balat’taki kafelerden biridir. Balat’ta yürüyüş yaparken uğrayabileceğiniz bir kafedir. Sıcak ve taze çay ve kahve servisleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda sabah saatlerinde gidenler için kahvaltı menüleri de bulunmaktadır.

Tost, börek ve lezzetli atıştırmalıklara Atölye Kafası gelenlerini güzel bir şekilde ağırlamaktadır. Nevi Cafe, Kültürel turları sevenler için Nevi Cafe önerilir. 


Balat’ta ilk açılan kafelerden olduğu için uzun köklü bir kafedir. Konforlu terasında Haliç manzarasını izlemek gelenlere keyif vermektedir. Deniz manzarası karşısında çay ve kahve içmek isterseniz Balat’ta Nevi Cafe önerilir. Aynı zamanda sabah saatlerinde giderseniz burada kahvaltı yapabilirsiniz. Perispri, Balat’ta uzun süre önce hizmet vermeye başlamış bir işletmedir. Öğlen yemeği için burayı tercih edebilirsiniz. Genelde kahvaltı menülerinin fiyatları biraz yüksektir. Manzarası ve tasarımıyla ilgi çekici bir yerdir.

İlgi gören bir yer olduğu için kahvaltı ya da öğlen yemeklerinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vanilla Cafe, Gürültüden uzak, huzurlu bir atmosfer arayanlar için Vanilla Cafe önerilmektedir. Butik cafe tarzına sahip olan Vanilla Cafe pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Çünkü estetik ve otantik görünümüyle bu ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Fener Köftecisi, Lezzeti ve yeriyle pek çok kişi tarafından uğranan yerlerden biridir. Köfte yemeyi sevenler için tercih edilen lokasyonlar

arasında yer almaktadır. Aynı zamanda serpme kahvaltı servisi de sunulmaktadır. Kısacası hem tasarımı hem servis kalitesi hem de lezzet kalitesiyle nezih yerlerden biridir. Agora Meyhanesi Balat’ta yer alan çoğu kafeden bahsettik. Aynı zamanda burada ünlü bir meyhane de vardır. Balat çarşısının tam ortasında konumlanan Balat Agora Meyhanesi köklü bir işletmedir. Dolayısıyla Balat turunda pek çok kafelerde oturup dinlenebilir ve sokakları gezebilirsiniz. Balat turu kapsamında bir çok yeri gezip görme fırsatınız olur.

Balat Turu Fiyatları

Balat turu yapmak isteyenlerin aklında Balat turu fiyatlarının ne kadar olduğu sorusu yer almaktadır. Balat turu fiyatı yetişkinler için kişi başı olarak fiyatlar belirlenmektedir. 18 yaş altı çocuklar için ise ödenecek tutarlarda değişiklikler olabilir. Günübirlik bir turdur. 

Ödeme Seçenekleri

Balat turları için üç farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır. Balat turu içim ödeme seçenekleri nakit, havale ve kredi kartıyla yapılabilmektedir. Nakit ödeme seçeneği daha fazla terciih edilmektedir.

Sonuç olarak İstanbul’da yer alan Balat turuyla alakalı konuları detaylı olarak açıkladık. 

Daha Fazla Oku