Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Avustralya Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Avustralya Turları

Doğası ile ün salmış ülkelerden bir tanesi olan Avustralya’da güzel bir tatil yapmak ve aileniz ya da arkadaşlarınız ile eşsiz anlar biriktirmek için Yurtdışı tur paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa turlarımız içinde en fazla ilgi gören turlarımız, farklı seçeneklerle size sunulmaktadır. Tatilinizin kusursuz bir şekilde geçmesi için firmamız tarafından düzenlenen Yurtdışı tatil turlarından faydalanabilirsiniz.

Dünyanın en uzak noktasında, kendine has yaşam tarzı ve gelişmiş ekonomisi ile Avustralya, yurtdışı tatili için seçebileceğiniz en iyi tercihler arasında yer alır. Her ne kadar Avrupa ve Asya gibi yopun bir tarihi miras olmasa da, doğal özellikleri bu ülkeyi, dünyanın en benzersiz yeri haline getirir.

Avustralya Turu ile Gezilecek Yerler

  • Canberra
  • Sidney Liman Köprüsü
  • Opera Evi
  • Büyük Okyanus Yolu
  • Bondi Plajı
  • Büyük Set Resifi
  • Darling Limanı
  • Uluru
  • Avustralya Savaş Anıtı
  • Melbourne Kraliyet Botanik Bahçesi

Listesinde yer alan merkezler, Avustralya’da görülmesi gereken merkezlerdendir.

Tabi ki bunların yanında pek çok gezi merkezi bulunmaktadır. Avustralya, Okyanusya kıtasının en büyük toprak parçası olma özelliğini taşımaktadır. 24 milyon nüfusa sahip olan bu ülkenin topraklarında tarih boyunca farklı uygarlıklar yaşam sürmüştür.

Farklı uygarlıklar bugün ülke içinde pek çok noktada hayat bulmaktadır. Tarihi yapılarının büyük bir çoğunluğu günümüze dek korunarak gelmiştir.

Avustralya topraklarında yaşamış olan farklı kültürlerin izleri bugün de var olmaktadır. Pek çok alanda halkı yöresel özelliklerini devam ettirmektedirler. Hemen hemen her şehrinde farklı bir kültür yansımasına denk gelmeniz mümkündür. Aborjinler olarak bilinen yerli halk, farklı kültürüyle dikkat çeker.

Benzersiz bir coğrafya ile tanışın

Avustralya hem bir kıta hem de bir ada ülkesidir. Dünya üzerinde örneği bulunmayan hayvan türlerine sahiptir. Doğallığını her zaman korumuş ve bu yönüyle de ön plana çıkmayı başarmıştır. Kanguru, Koala gibi türlerin birçoğu koruma altına alınmıştır. Doğa yürüyüşleri yaparken bunlardan birine denk gelmeniz mümkündür.

Avustralya turu veya Avustralya tatili yapmak istediğinizde size sunduğumuz tur fırsatlarından yararlanabilir ve dileğiniz tur paketini tercih edebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile doğallığını her daim koruyan bu ülkede eşsiz anlar geçirebilirsiniz.

Eşsiz Doğal Güzellikler Sizi Büyüleyecek

Doğasını korumakta en iyi ülkeler arasında olan Avustralya’da yaklaşık 10 binden fazla plaj bulunmaktadır. Ancak burada göreceğiniz plajların diğerlerinden net bir şekilde farkı bulunmaktadır. Farkının sebebi ise; gerçekten doğasını koruyor olmasındandır. El değmemiş bir doğa içerisinde güneşin, plajın ve eşsiz kumsalların tadını çıkarabilirsiniz.

Yeme - İçme

Farklı kültürler ve aldığı göçler bu ülkenin mutfağını da etkilemiştir. Haliyle ortaya zengin bir mutfak çıkmaktadır. Avustralya halkı için yemek önemli bir aktivitedir. Hemen hemen her restoranında da bu verilen önemin yansımalarını görebilirsiniz.

Her bölgede farklı tatları deneme imkanı elde edebilirsiniz. Tamamen kendi usullerine göre yapılan biftekler, balıklar, kuzu etleri ya da deniz ürünleri arasından en iyilerini deneyimleyeceğiniz pek çok kaliteli restoran bulunmaktadır.

Halkın yemeğe önem vermesinden dolayı şehirlerde restoranlara ulaşım oldukça rahat olmaktadır. Bunların yanı sıra dünyaca ünlü lezzetleri de denemeniz için restoranları bulabilirsiniz.

Alışveriş ve Etkinlikler

Modanın en özgün haline bu ülke sokaklarında rastlayabilirsiniz. Yöresel kıyafetler, direkt olarak özel tasarımlar bu ülkenin pazarlarında dahi ulaşabileceğiniz bir durumdur. Hemen hemen her pazarında modanın canlandığına şahit olabilirsiniz. Dünyaca ünlü markalara ulaşım da bu kadar rahattır. Avustralya sokaklarında dildiğiniz markaları bulabilme imkanınız vardır.

Sidney, gece hayatı ile diğer Avustralya şehirlerine kıyasla daha fazla ön plana çıkmaktadır. Ülke plajlarında gündüz istediğiniz aktivitelere katılabilir ve gece olduğunda kaliteli gece kulüplerinde tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Avustralya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Avustralya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; en iyi tatil fiyatları ve en yüksek kaliteli hizmetleri misafirleri ile buluşturmaktadır. Oluşturduğumuz yurtdışı tatil ve yurtdışı tur paketlerimiz detaylı bir çalışma sonucunda hizmet vermektedir. Avustralya turları için erken rezervasyon yaparak ucuz tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Erken rezervasyon indirimleri ve diğer indirimli turlar sitemizde size sunulur. Hemen sitemize girip, dilediğinizi seçebilir ve avantajlı ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. Kaliteli ve ucuz yurtdışı turlar size firmamız tarafından sunulur.

Daha Fazla Oku