Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Auschwitz Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Auschwitz Turu

Doğu Avrupa Demir Bloku ülkelerinden biri olan Polonya, yurt dışı turları denildiğinde  en çok turist çeken ülkelerin başında geliyor. İkonik şehirlerden biri olan Varşova, tarih boyunca farklı kültür ve medeniyetlere ev sahipliği yaparak her zaman ilgi odağı olmuştur. MNG Turizm ise tatil rotanıza bu güzel ülkeyi  ekleyerek  bu güzelliğe şahit olmanızı istiyor. Makul ve uygun bir bütçeyle ayrılabileceğiniz bu ülke, doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Eski Sovyet mimarisini yakından gözlemleyebilirsiniz. İstanbul'dan 2 saatlik bir uçuş olan bu ülke, uzun yıllardır ucuz ve kaliteli tatil için bir destinasyon olarak talep ediliyor.

Auschwitz Turu ile Nereler Gezilir?

Polonya, eski Sovyet mimarisi ve tarihi güzellikleri ile ziyaretçileri büyülemeye aday bir ülkedir. Aileniz ve arkadaşlarınızla güvenli ve uygun fiyatlı bir konaklamanın keyfini çıkarabileceğiniz bir tatil fırsatı sunulmaktadır. MNG Turizm, size özel fırsatlar ve erken rezervasyon imkanı ile tatilinizin keyfini çıkarma fırsatı sunuyor. Polonya, her mevsim farklı bir güzellik getiren, tüm yılın yorgunluğunu atabilen bir ülke. Avrupa'da ucuz ve kaliteli tatil için bilinen ilk yerlerden biri olan ülke, uygun fiyatları ve tarihi eserleri ile sizleri bekliyor. MNG Turizm ise  bu güzergahta seyahat etmeniz için birçok firma ile anlaşarak daha rahat ve sorunsuz bir tatil fırsatı sunuyor.

2.Dünya Savaşının en acımasız ve insanlık dışı olaylarına tanıklık etmiş olan bu bölge, tüylerinizi ürpertmenin yanı sıra hayatınız için büyük dersler çıkarmanıza olanak sağlıyor. Ve insanların zafer için her şeyin mübah olacağını düşündüğü şeyleri nasıl icra edebileceğine tanık olduğunuzda hayatınız bu tura katıldıktan sonra çok daha fazla değişecek. Gaz odalarını, yakılan insan fırınlarını, tel örgülerini gördüğünüzde kendinizi o günlerde bulacaksınız. 1 Eylül 1939 günü Nazi Almanyası’nın savaştığı Polonya’nın savaşın sonlarına doğru Sovyet Rusya’nın ve müttefiklerinin Polonya’yı kurtarana kadar yaklaşık 6 yıl boyunca insanlık tarihinin en acı ve en korkunç toplama kamplarından birisi olan Auschwitz, gezip görüp gerekli derslerin çıkarılacağı bir yer.

Auschwitz turu Fiyatları

Eski Sovyet mimarisinin en çarpıcı özellikleriyle Doğu Avrupa'nın parlayan yıldızı Polonyada eşsiz doğal manzaralarıyla sizleri bekliyor MNG Turizm ile sandığınızdan çok daha kolay  seyahat edebileceğiniz bu ülke Doğu'nun parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı turlar sayesinde, kredi kartı ve nakit ödeme seçeneklerinin yanı sıra çok çeşitli ödeme seçeneklerini de bünyesinde barındıran MNG Turizm, her zaman ilkesine bağlı kalarak sizlere sorunsuz bir tatil fırsatı sunmayı ilke edinmiştir. Diğer fiyatlar ve diğer ödeme seçenekleri hakkında bilgi web sitelerinde bulunabilir.

Uygun Fiyatlı Auschwitz Turları

MNG Turizm, güvenilir bir ekonomik tatil için size birçok alternatif sunuyor. En önemli kriterlerden biri de fiyat sistemini yüksek kalite standartlarından ödün vermeden her bütçeye uygun olacak şekilde tasarlamaktır.

Ödeme Yöntemleri

Kredi kartı ve nakit ödeme yöntemlerinden bütçenize en uygun fiyatları dilediğiniz ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Bu seçeceğiniz yöntemin yanı sıra taksitle ödeme seçeneğini de sizlere sunarak ödemenizi geniş zamanlara yayarak bütçenizi etkilemeden tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşarak hem bize bir yol gösterici olabilirsiniz hem de sizlere en iyi imkanlarda hizmet sunmaya devam etmemizi sağlayabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi ve şikayetlerinizi Whatsapp destek hattımızdan ya da internet sitemizde bulunan telefon numaraları ve internet sitemizde bulunan destek maillerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi dikkate alarak sizler için en iyi tatil planlarını oluşturmaya ve sevdikleriniz ile birlikte anı biriktirmenize yardımcı oluyoruz.

Daha Fazla Oku