Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Anıtkabir Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Anıtkabir Turu 

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Anıtkabir’e düzenlenen turlar için MNG Turizm üzerinden rezervasyon oluşturabilirsiniz. Günübirlik ve konaklamalı tur seçenekleri arasından tercih edeceğiniz tur ile Ankara, Anıtkabir’i ziyaret edebilirsiniz. 

Bakırköy Ömür Plaza Karşısı ( Doğtaş Mobilya Önü ),  Mecidiyeköy Otobüs durakları, Kadıköy Yenisalıpazarı Otoparkı, Kartal Yemek Center,  Çayırova Mc Donalds,  İzmit Halkevi Durağı ( Asya Otel Karşısı ) belirtilen bu kalkış noktalarından tura katılan misafirler ile birlikte otobüs hareket ediyor. 

Anıtkabir Turu İle Gezilecek Yerler 

Ankara’ya doğru olan yolculuk sırasında rehber tarafından verilen bilgiler eşliğinde sıcak içecek ikram edilerek keyifli bir yolculuk geçirmeniz için çaba sarf ediliyor. Sabah saatlerinde Ankara Kalesine gelmiş olacaksınız. Ankara Kalesi keşfinin ardından Anadolu Medeniyetler Müzesi ziyaret ediliyor. Dünyanın sayılı müzeleri arasında yer alan bu müze içerisinde arkeolojik eserler sergilenmektedir. Anadolu Medeniyetler Müzesini gezdikten sonra sırada 1. Meclis Binası geliyor. Şu an Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak kullanılan bu müzenin ardından 2. Meclis Binası geziliyor. 2. Meclis Binası ise şu anda Cumhuriyet Müzesi olarak kullanılmaktadır. Bu iki müzeyi gezdikten sonra ise sıradaki durak Atatürk Orman Çiftliği oluyor. Burada tura katılan misafirlere serbest geçirecekleri bir zaman tanınıyor. Rehberin belirlediği buluşma saatinde misafirlerin yeniden toplanma alanına gelmeleri gerekiyor. Tüm misafirlerin alan gelmesi ile otobüs Anıtkabir’e doğru hareket ediyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan ilk Cumhurba
şkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarı olan Anıtkabir’de yer alan İstiklal kulesi, Hürriyet Kulesi, Aslanlı Yol, Mehmetçik Kulesi, Müdafaa-i hukuk kulesi, Tören Meydanı, Zafer Kulesi, Barış Kulesi, 23 Nisan kulesi, Misak-ı milli kulesi, İnkilap Kulesi, Cumhuriyet Kulesi, Mozole, Şefer Holü, mezar odası, Anıtkabir Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi, Sakarya ve Başkomutan meydan muharebesini anlatan kabartmaları inceleyerek tura devam ediliyor. Tüm bu mekanların ardından Anıtkabir turu sona eriyor. Dönüş için misafirler kalkış noktalarına ulaştırılarak turun tamamlanması sağlanıyor.

Anıtkabir Turu Fiyatları

Anıtkabir turu fiyatları hakkında bilgi almak için MNG Turizm web sayfasını ziyaret ederek tur fiyatları hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Tur fiyatına lux turizm aracı ile tur programında belirlenen geziler, zorunlu seyahat sigortası, profesyonel rehberlik hizmeti, giriş ücretleri ve otopark ücretleri gibi hizmetler tur fiyatına dahil olurken, tur fiyatına dahil olmayan hizmetler ise öğle yemekleri, öğle yemeklerinde içecekler, özel harcamalar, ekstra organizasyonlar ve müze yeri giriş ücretleri misafirler tarafından karşılanmaktadır. Tüm bu hizmetlere bağlı olarak tur fiyatlarında bazı değişiklikler olabilmektedir. Tur kapsamında yer alan hizmetler dışında başka hizmetler talep etmeniz durumunda ek ücret ödemeniz gerekebilir.  MNG Turizm web sayfasını ziyaret ederek turlar hakkında bilgi alabilir ve ücretleri web sayfası üzerinden kolayca görüntüleyerek müşteri temsilcisinden destek alarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Anıtkabir Turları

Yurtiçi turlar kapsamında günübirlik uygun fiyatlı  turlar fırsatından yararlanarak Anıtkabir turuna katılabilirsiniz. Ekonomik tatil yapmak isteyen kişiler için uygun fiyatlı tur seçenekleri bulunan MNG Turizm sayesinde tatil keyfinize odaklanabilirsiniz. Tur seçenekleri içerisinde yer alan hizmetler ile Anıtkabir turunu tercih ederek Anıtkabir’i ziyaret edebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri

Anıtkabir turu seçeneğini değerlendirdikten sonra satın almak için isterseniz online ödeme yöntemini isterseniz de satış ofisleri üzerinden ödemenizi yarak tura katılmak için rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Online ödemelerde Visa, MasterCard ve Troy kartlarınızdan ödemenizi gerçekleştirerek Anıtkabir turu için rezervasyonunuzu tamamlayarak tura katılabilirsiniz. Online ödeme sistemi  güvenilir ve pratik bir seçim olduğundan bu ödeme yöntemini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku