Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Anchorage Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Anchorage Turu

Beden ve zihin dinginliği gibisi yok öyle değil mi?
Her birimiz günün yorgunluğunu ve telaşesini bir kenara bırakarak rahat nefes almak isteriz.
Gerek iş hayatının yoğun temposu, gerekse bitmek bilmeyen koşuşturma çerçevesinde hayata biraz es vermenin şimdi tam zamanı!
Anchorage, doğrudan bakıldığında aslında Chugach Dağları ile çevrili olmakla beraber, Alaska'nın en büyük şehri ve ticaret merkezi konumunda diyebiliriz.
Bölge öylesine zengin tarihi ve turistik alanlara hâkim ki;  Denali Milli Parkı'nın yanı sıra fiyort-riddled kıyıları boyunca birçok turistik mekâna yönelik geziler için iyi bir üs haline geldi çünkü hemen hemen dünyanın her yerinden talep elmaya devam ediyor.
Haritanızı açın ve hazırlıklara başlayın çünkü sizi Alaska’da keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz!

Anchorage Yurtdışı Turlar

Anchorage Yurtdışı Turlar kapsamında eğlenceye her yerden katılabilirsiniz.
Bugün bulunduğunuz her alandan Anchorage Yurtdışı Turlar dâhilinde Alaska’ya yelken açabilir, doğa – tarih ve kültürel mirasları yakından tanıyabilirsiniz.
Alaska'nın en önemli trafik merkezi olan Anchorage, birçok uluslararası havayolunu ağırlıyor ve dünyanın en büyük deniz uçağı üssüne sahip.
Alaska Demiryolu, diğer doğal kültürel merkezleri birbirine bağlayan ve bölgenin zengin tarihini birbirine bağlayan Anchorage üzerinden de geçmektedir.
Bu eşsiz şölene katılmaya hazırsanız, şimdiden yer ayırtmaya başlamalısınız.

Anchorage Tatil

Tatil hakkında her birimizin düşüncesi deniz, kum ve güneş ile bağdaşsa da aslında farklı alternatiflere de kapımızı açık bırakmalıyız.
Öyle ki, bugün bulunduğu konum itibariyle hem merak konusu olan hem de her yaştan bireylerin araştırmalarına maruz kalan Alaska’yı keşfe çıkmalısınız.
Öyle ki; Anchorage bölgesi ile ev sahipliği yaptığı tüm kültürel ve sanatsal etkinlerin tam ortasında kendinizi bulacağınız Rasmuson Center'daki Anchorage Müzesi sayesinde tarihe ışık tutabilecek, Kuzey Sanat ve Smithsonian Arctic Çalışmaları Merkezi ile bilimin merkezinde yolculuğa çıkacaksınız.
Hangimiz sahil yürüyüşlerine hayır diyebilir ki?
Tony Knowles Kıyı Yolu boyunca bisikletiniz ile dilerseniz sahili keşfe çıkabilir, dilerseniz sırt çantanızı takarak boydan boya sahil yürüyüşü yapabilirsiniz.
Anchorage Tatil avantajları içerisinde yararlanacağınız panoramik manzara ve doğa unsurları bir yana, ana tat katacağınız kusursuz vadileri ve iklimi ile tatili her anlamda doyasıya yaşayacaksınız.

Anchorage Ekonomik Tatil

2022 dünyasına bakıldığında her birimiz ekonomik anlamda adeta planlar programlar düzenlemeye başladık ve bu durum yaşam alanlarımızı yakından etkilerken, tatil hayallerimizin yakasından tutup suya düşürmeye oldukça meyilli.
Öyle ki; günümüzde tatil maliyetleri düşünüldüğünde hep erteleme durumuna gelinebiliyor ancak bu soruna “Dur!” diyebilecek nitelikte karşımıza çıkan Anchorage Ekonomik Tatil paketleri çerçevesinde yerinizi şimdiden ayırtmanın tam zamanı!
Anchorage Ekonomik Tatil ile hem uygun fiyatlı ve taksitli tatilin tadını çıkarabilecek, hem de sizin için özel planlanan organizelere katılarak cazip fiyatlarla eğlenmenin farkını hissedebileceksiniz.
Artan ve son dakika çıkan tatil faturalarını unutun ve Anchorage Ekonomik Tatil ile şimdiden bavulları toplamaya başlayın!

Anchorage Uygun Fiyatlı Turlar

Artan yaşam maliyetleri, bitmeyen ödenekler ve üst üste binan harcamalar derken kendimizi sıkışıp daralmış halde bulabiliyoruz.
Bize iyi geleceğini bildiğimiz tatili yılsonunda hak etsek de, ne yazık ki bütçemiz ya elvermiyor ya da uygun bir rota bulup cazip maliyetlerle tatile çıkamıyoruz.
Bu bağlamda Anchorage Uygun Fiyatlı Turlar sayesinde ister hafta sonu keyfi için, isterseniz belirli konaklama tercihleri sayesinde hem ekonomik hem de keyifli anlara imza atabilirsiniz. Nasıl mı?

Anchorage Uygun Fiyatlı Turlar kapsamında yerinizi erken rezervasyon başlığında ayırtın ve ödeme seçeneklerine gidin. Taksit mi istiyorsunuz? Çok kolay!
İlgili taksit seçeneği ile tatili şimdiden yapın ve ödemesi bir sonra ki dönem başlasın. Neden Olmasın?
Anchorage Uygun Fiyatlı Turlar ile eğlenmenin şimdi tam zamanı!

Daha Fazla Oku