Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Amerika Gemi Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

MSC Seascape ile Batı Karayipler - Meksika - Jamaika - Bahamalar Gemi Turu - THY ile 8 Gece

MSC Seascape ile Batı Karayipler - Meksika - Jamaika - Bahamalar Gemi Turu - THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı 01.11.2024 Karayipler Gemi Turları Tur Kodu: TMSC110 Tur Güzergahı
Uçaklı
8 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
15.11.2024
400 TL ParafPara

Amerika Gemi Turları 

Amerika’yı seyahat etmenin vereceği keyif bir kenara bu seyahati denizin huzur verici atmosferi ile birlikte deneyimlemek en akılda kalıcı tatil seçenekleriniz arasında olacak. Amerika Gemi Turları 30 ülkeye ev sahipliği yapan Amerika Kıtası’nın deniz  turizmi ile renklenmiş dünyasına sizleri ’de davet ediyor. Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçiler ile birlikte gezilmesi ve görülmesi bir o kadar keyifli tarihi ve turistik yerleri hem kalite hem de uygun fiyat ile taçlandırmak isteyenler için Amerika Gemi Turları kaçırılmayacak bir fırsat niteliğinde.  

Amerika Gemi Turları İle Nereler Gezilir? 

Seyahat severler deniz seyahati yapmanın keyfi bir yana, bu seyahati Amerika gibi tarihi ve kültürel bazda birçok özel noktayı bünyesinde barındıran bir kıtaya yapmakta ayrıca heyecan duyarlar. Amerika gemi turları, ABD’de Miami ve Houston gibi herkesin görmek istediği ve kendini önem bakımından kanıtlamış kentleri kapsamaktadır. Ancak turunuzun kapsamına göre bu eşsiz Amerika Gemi Turları sayesinde Washington içerisinde gezebilir, eşsiz doğası ile sizlere unutulmaz anlar sunabilecek potansiyelde olan San Francisco ve Los Angeles kentlerine ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Dünyaca ünlü aktör ve aktrislerin en uğrak noktası olan Hollywood, eğlence ve gece hayatını sevenler için Las Vegas gezileri vazgeçilmez seçeneklerden biri olacaktır.  

Ayrıca kendi içerisinde farklı koyları ve farklı deniz manzaralarını yaşayabileceğiniz Amerika Gemi Turları Seçeneklerine web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Tüm bunları yaparken uygun fiyat ve kaliteli hizmet seçeneğini göz önünde bulunduran seyahat düşkünleri için doğru seyahat firması ile anlaşmak oldukça önem arz etmekte. 

Amerika Gemi Turları Fiyatları 

Amerika Gemi Turları Fiyatları yapacağınız turun kapsamına ve paket detaylarına göre farklılık göstermektedir. Bilindiği üzere büyük bir ekonomi ve ziyaretçi kitlesine sahip Amerika Kıtasının gemi turları diğer coğrafyalara olan gemi turlarına kıyasla daha pahalı olabilmektedir. Fakat dönemsel olarak uyguladığımız seyahat kampanyalarımızı takip ederek en uygun ve en özel seyahat fırsatlarını yakalayabilir ve Amerika Gemi Turlarına uygun fiyatlarla katılma imkanını yaratabilirsiniz 

Uygun Fiyatlı Amerika Gemi Turları 

Her seyahat firmasında olduğu gibi dönemsel olarak yapılan özel indirimler ile en uygun tatil fırsatlarını kullanıcılar yakalayabilmektedirler. Aynı zamanda güvenilir ve kendini ispatlamış seyahat acentaları uygun fiyatlı seyahat seçenekleri bakımından daha çok tercih edilirler. Bu noktada web sitemizi ziyaret edebilir dönemsel seyahat fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz. 

Ödeme seçenekleri 

Amerika Gemi Turları için olan tüm seyahat paketlerimize ilgili web sitemiz aracılığı ile ulaşabilir daha sonrasında turun kapsadığı başlangıç ve bitiş noktaları, tur içi hizmet detaylarını belirleyebilirsiniz. Amerika Gemi Turları için ödeme seçenekleri tüm seyahat edecek müşterilerimize uygun olması açısından peşin veya taksitli olarak yapılabilmektedir. Diğer tur seçeneklerinde olduğu üzere Amerika Gemi Turlarında da erken rezervasyon ve dönemsel bazda olan özel kampanyalar ile özel fiyatlarla özel tatil yapma seçeneğiniz olmaktadır.

Amerika Gemi Turu paketlerimize erken rezervasyon yaptığınızda daha uygun fiyatlara seyahat edebilme şansınızın yanında taksitli tur seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan bir sonraki tatilinize kadar ödeme yapma fırsatınız olmakta aynı zamanda tüm sorularınız için 7/24 online destek vermekteyiz.

Daha Fazla Oku