Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Alexandroupolis (Dedeağaç) Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Alexandroupolis (Dedeağaç) Turu

Tarihi dokusu, mimari yapısı, sanatsal sokakları ve leziz mutfağı ile bilinen adıyla Dedeağaç (Alexandroupolis), Yunanistan'da Batı Trakya'da Evros ilinde bir liman kenti olup aynı zamanda bu ilin merkezi ve en büyük kenti olma özelliğindedir.
Özellikle yaz aylarında hafta sonu değerlendirmesi yapmak isteyenler için alternatif niteliğinde olan Dedeağaç, komşu Yunanistan’ın sınır kasabası olması sebebiyle kolay ulaşılır halde. 
Alexandroupolis (Dedeağaç) Turu ile kentin her cm2’sini keşfedeceğiniz, dünya standartlarında yapısı mimarisine hayranlık duyacağınız ve dahası birçok dine ev sahipliği yapan köklü tarihi ile camileri, kiliseleri, manastırları bir arada bulabileceğiniz Dedeağaç, kusursuz temasıyla göz dolduruyor.

Alexandroupolis (Dedeağaç) Yurtdışı Turlar

Alexandroupolis (Dedeağaç) yurtdışı turlar ile tatil ve alışveriş keyfi bir arada! Kuzey Yunanistan’ın şık kentlerinden Dedeağaç’ta kendinizi şımartmanın tam zamanı diyebiliriz.
Bedeninizi tüm yorgunluk ve telaştan arındırarak eğlencenin tap seviyeye geldiğini, kusursuz koylardan geçerken aklınızda yer eden şık görselliğin tadını çıkardığınızı düşünün. Nasıl da kusursuz öyle değil mi? Alexandroupolis (Dedeağaç) yurtdışı turlar ile sahip olabileceğiniz tatil artık hayal olmaktan çıkıp, gün bitimine dek veya 2 gece 3 gün konaklamalı olarak tercih edebileceğiniz rölansta devam ederek sizleri bambaşka serüvene davet ediyor.

Alexandroupolis (Dedeağaç) Tatil

Alexandroupolis (Dedeağaç) Tatil anlayışınıza yepyeni bir soluk getiriyor.
Sahil bandına boydan boya konuşlanan şık mekânları, çeşmeleri ve kültürel yapıları ile keşfedilmeye hazır Dedeağaç, bugün hem komşu ülkelerden hem de dünyanın birçok yerinden misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. “İyi ki!” diyebilmeniz için tüm seçeneklerin kusursuzca sunulduğu kent Alexandroupolis (Dedeağaç) lokasyonunda tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Peki, ya mutfağı?
Deniz mahsulleri ile arası iyi olanları kesinlikle yormayacak lezzetlere sahip Dedeağaç, kendine has tatları ile ön plana çıkıyor. İster kız kıza, ister sevdiklerinizle ve isterseniz yalnız.
Alexandroupolis (Dedeağaç) Tatil yapmanın ayrıcalıklı dünyasını sunmaya devam ederken, butik otelleri ve hayranlık uyandıran restoranları ile dünden bugüne tarihine sahip çıkmaya devam ediyor.

Alexandroupolis (Dedeağaç) Ekonomik Tatil

Alexandroupolis (Dedeağaç) ekonomik tatil planları yapan herkes için önemli faktörler sunuyor.
Bugün hiç olmadığı kadar misafir/turist kabul eden Dedeağaç, gerek konumu ve gerekse mimari-kültürel yapıları ile ulusal çapta ün kazanmışken; tatili uygun ödeme periyotları çerçevesinde ideal kılıyor. Nasıl mı?
Gelin yakından bakalım.
Tatilin artık ihtiyaç olduğu gerçeği yadsınamaz ancak içinde bulunduğumuz ekonomik şartlar göz önüne alındığında yapılan birikimlerin dahi yeterli kalmayabildiği dönemler söz konusu olabiliyor.
Hal böyleyken Alexandroupolis (Dedeağaç) ekonomik tatil paketleri arasından size uygun tatili tercih ederek bütçenizi sarsmadan anın tadını çıkarabileceğiniz gibi, dilerseniz tatil bitiminde dahi ödeme koşulları hakkında görüşme yapabilirsiniz.
Mühim olanın tatilin tadını çıkarmak olduğuna inanan Alexandroupolis (Dedeağaç), ekonomik tatil paketleri ile herkesi kentin şık sokaklarına davet ediyor.

Alexandroupolis (Dedeağaç) Uygun Fiyatlı Turlar

Alexandroupolis (Dedeağaç) uygun fiyatlı turlar arayışına giren herkes için inanılmaz cazip tekliflerle geliyor. Günübirlik turların verdiği o arınmışlık hissi, keşfe çıktığınız Alexandroupolis (Dedeağaç) beldesi itibariyle huzurun ve dinginliğin teninizi sardığını hissedeceksiniz.
Ekonomik bazda ideal konumda yer alan Alexandroupolis (Dedeağaç) uygun fiyatlı turlar, cebinizden astronomik rakamlar çıkmasına gerek bırakmayarak günü tadını çıkarmanıza olanak sunuyor.

Gerek hafta içi, hafta sonu veya tur programları nezdinde tercih edebileceğiniz gün-saat skalalarında size kalan şey rahatlamak ve arınmak. Hayatın zorlu maraton yarışlarına bir an olsun dur diyebilmeniz için kusursuz kaçış planı niteliğinde ki Alexandroupolis (Dedeağaç) uygun fiyatlı turlar ile zamanı yönetmek siz kalsın.

Daha Fazla Oku