Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Alaska Turları

23.03.2023 - 23.03.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Alaska Gemi Turları 

Doğaya saygı duymak ve doğayı korumak Alaska halkı için toplumsal bir duyarlılık olmanın ötesinde toplumsal bir değer olarak kabul edilmektedir. Toprağa zarar vermek, çiçek koparmak, doğayı tahrip edici herhangi bir harekette bulunmak Alaskalılar tarafından ağır bir eleştiri ile karşılanır. Vahşi hayvan türlerinin fazlalığı, çetin iklim şartları, kendine has florası ülkeyi özellikle macera severler için ilginç hale getirmektir. Doğanın büyüleyici sakinliği ile iç içe geçen heyecan uyandırıcı tekinsizlik durumu her yıl pek çok turisti kendisine çekmektedir. Aynı zamanda Amerika kıtasında suç oranının en düşük olduğu ve en güvenilir yerlerden biri olan Alaska’ya her yıl 1.1 milyon civarında ziyaretçi gelmektedir. Alaska Turları, finansal olarak ucuz tatil sınıfında yer alırken, kalite standartları bakımından en yüksek sınıfta yer alıyor. Kampanyalar ve diğer özel indirimler için sitemizdeki turların sayfalarına girebilir, hemen ve kolayca satın alabilirsiniz. 

Alaska’da Nereler Gezilir? 

Alaska, uzak ve geniş çaplı turistleri çeken en seyrek nüfuslu ABD eyaletleri arasında yer almaktadır. Çeşitli açık alanlar, dağlar, ormanlar ve çok sayıda vahşi yaşam alanı ile ünlü olan bu eyalet, kayak, dağ bisikleti, ve daha fazlası gibi açık hava etkinliklerine katılabilecek macera meraklıları için bir gidilecek bir yerdir. Basit bir tanımıyla, kültürünü en iyi şekilde bu 10’te en iyi şekilde deneyimleyebilen tüm yaş gruplarındaki insanlar ve ilgi alanları için Alaska ideal bir yerdir. Alaska’da gezilecek yerler; Denali Milli Parkı ve Koru, Alaska Karayolu, Wrangell-St. Elias Milli Parkı ve Koru, Totem Bight Eyaleti Tarihi Parkı, Kenai Gölü gibi gezilecek bir sürü muhteşem yer bulunmaktadır. 

Alaska Gemi Turu Fiyatları  

Sitemizden satın alacağınız Alaska Turları, güvenli ve keyifli bir tatil yapabilmeniz için en uygun hizmet veren firmaların tur seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda, yüksek kalite standartlarında bir tatil yapabilme fırsatına bizim sayemizde kolayca sahip olabilirsiniz.  

Uygun Fiyatlı Alaska Turları 

Bazı özel dönemler için yapılan kampanyalar, uygun Alaska turu fiyatları, rotaları ve rezervasyon gibi bilgilere ulaşmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Değişken rotalar ve uzak vadeli rezervasyonlar gibi bilgilere doğrudan iletişim kurarak ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır. 

Ödeme Seçenekleri 

Alaska Turları ödeme seçenekleri, sitemizde bilgileri verildiği şekilde, peşin veya taksitli bir şekilde ödenebilmektedir. Bütün tur seçeneklerimizde olduğu gibi Alaska turlarında da erken rezervasyon indirimleri söz konusu olmaktadır. Bununla birlikte dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalar kapsamında, çok özel fiyatlarla tatil yapabilme ve turlara katılabilme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Sitemizde kredi kartına taksitle tur seçeneklerine erişerek %50’ye varan erken rezervasyon indirimleri ve özel indirimlerle Alaska turlarına katılmak için turlarımızı inceleyebilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorununuz olması halinde, Whatsapp destek hattımızı veya E-posta hattımızı kullanabilir, canlı müşteri hizmetleri desteği için bize belirtilen destek saatleri dahilinde bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku