Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Alaçatı Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kuşadası Çeşme Pamukkale Turu Otobüs ile 2 Gece

Kuşadası Çeşme Pamukkale Turu Otobüs ile 2 Gece
İstanbul Çıkışlı 30.05.2024 Erken Rezervasyon Kültür Turları Tur Güzergahı
Otobüslü
3 Gece 4 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
06.06.2024
Ekstra %5 İndirimli Tur
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Kuşadası Çeşme Pamukkale Turu Otobüs ile Kurban Bayramı Özel 2 Gece

Kuşadası Çeşme Pamukkale Turu Otobüs ile Kurban Bayramı Özel 2 Gece
İstanbul Çıkışlı 14.06.2024 Ege Akdeniz Turları Tur Güzergahı
Otobüslü
3 Gece 4 Gün
Diğer Tarihler Diğer 6 Tur Tarihi
15.06.202416.06.202417.06.202418.06.202419.06.202420.06.2024
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Alaçatı Turu

Egenin incisi İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı semtini bilmeyenimiz, duymayanımız yoktur eminiz ancak hiç günübirlik turlara katılarak keşfe çıkmayı denediniz mi?
Koyları, tertemiz plajları, müziğin gücüyle dar sokaklarında hayatınızı ayağa kaldıran eğlenceleri ve özgür temasıyla Alaçatı, günümüzde birçok kesme hitap ediyor.
Alaçatı turu ile tarihi taş evlerini, rüzgâr sörfüne elverişli plaj ve sahillerini, kente yazılmış şarkıların ruhu ile caddelerinde ki samimiyeti tarihi hamam ve yapılarını yakından tanımalısınız.
Hiç olmadığı kadar eşsiz güzelliğe bürünen Alaçatı, günümüzde birçok film/senaryoya konu olmuş vaziyette iken sıklıkla düzenlenen çevre koylardan turları ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.
Alaçatı ot festivalini duymuş muydunuz?
Alaçatı Turu nezdinde festivalin köklü tarihini, gerçekleştiği alanları ve beldeye kattığı şanı yakından fark etmek için Alaçatı Turu kapsamında seyahate çıkmalısınız.

Alaçatı Yurt İçi Turlar

Şehrin hararetli temposuna es vererek Alaçatı yurt içi turlar kapsamında Alaçatı’nın kusursuz duruşunu keşfederek öğrenmeye hazırsanız; sizleri egenin güzelliği ve eşsiz dokusunu barındırdığı Alaçatı beldesine davet etmek istiyoruz.
Yurtiçi turlar ile şehrin belirli bölgelerinden katılım sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda dokusunu yakından keşfedebileceğiniz Alaçatı beldesinin eşsiz mutfağı ile de tanışabilirsiniz.
Alaçatı Yurt İçi Turlar sayesinde bugün şıklığın kapısını aralayan Alaçatı sokaklarında özgür ve minimal hayatın anlamını keşfedebilir, butik otellerinde güne denizin mis gibi kokusuna bulaşmış yemyeşil ağaçlarının içerisinde uyanabilirsiniz.
Günün neredeyse tamamını doğa ve deniz eşliğinde geçirebileceğiniz Alaçatı Yurt İçi Turları ile beldenin gerek tarihi gerekse sanatsal açıdan tüm değerlerini görebilir, ajandanıza önemli notlar alabilirsiniz.

Alaçatı Tatil

Tatili hangimiz sevmeyiz?
Yazın gelişi içimizde ki bahar çiçeklerini açtırırken valizlerin de dolması gerektiğini hissettirir.
Bugün zamanımızın ve hayatımızın çoğunu geride bıraktığımız iş tempomuz nezdinde tatil yapmak kaçınılmaz bir ihtiyaç ve bu doğrultuda ege kıyıları hep ilk tercihimiz olmuştur.
Standartlardan uzak, monotonluğun kapısını kapatan ve yeniliği aşkla sunan ege kıyıları için Alaçatı Tatil planları oldukça avantajlı duruyor. Deniz, plajlar, enfes sokak lezzetleri ve özgürlük.
Her birimize iyi gelecek birkaç başlık gibi dursa da Alaçatı Tatil içi her birine soluksuz sahip olabilirsiniz.
Sanata olan merakı ile hemen her yerde karşılaşacağınız ressamları, oyuncuları ve müzisyenleri ile her daim genç kalanların beldesi Alaçatı, tatil yapmak isteyen herkesi ağırlamak için sabırsızlanıyor diyebiliriz.

Alaçatı Ekonomik Tatil

Kış döneminde yapılan birikimler ve erken rezervasyon avantajını elinde bulunduran herkes uygun bütçeler nezdinde tatile çıkmak istiyor. Peki, uygun fiyatlı tatil yapmanın altın kuralları olduğunu biliyor muydunuz?
Henüz birikim yapılan kış dönemi içerisinde tatil tarihinizi planlamak büyük önem arz ederken, gideceğiniz lokasyonun durumu da yabana atılır türden değildir.
Bu noktada Alaçatı ekonomik tatil paketlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
Bilindiği gibi turla tatile çıkmak hem ekonomik hem de zahmetsiz olurken, Alaçatı ekonomik tatil sürecinde sizi izin dönemlerinizde ucuz otel veya uçak-otobüs bileti bakma zahmetinden de alı koyuyor.
Alaçatı ekonomik tatil yapmak isteyen herkes için ideal konumda çünkü bir tur dâhilinde gelen herkesi gezeceğiniz yer hakkında araştırma yapıp, kendinize belirli bir rota çizmeniz gerektiği gerçeğinden kurtarıyor. Size kalan keyifli anların tadını çıkarmak olurken; yılın istediğiniz zamanında, turla tatile çıkmanın avantajları ile dilediğiniz yerde tatil yapabiliyor olmanın farkını yaşayabiliyorsunuz.

Alaçatı Uygun Fiyatlı Turlar

Küçük birikimlerin zamanla biriktiği ve o eşsiz yıllık izin zamanı geldiğinde yüzümüzü güldürdüğü dönemde, ekonomik anlamda tatile çıkmak isteriz.
Hem keyifli anlara tanıklık etmek hem de maddi açıdan zorluk çekmemek için Alaçatı uygun fiyatlı turlar kapsamında günübirlik eğlence ve keyfin tadını çıkarabilir, beklentiler sahilinde güzel bir gün geçirebiliriz.

Daha Fazla Oku