Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Akyaka Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Likya Turu Otobüs ile 2 Gece 15 Temmuz Ozel

Likya Turu Otobüs ile 2 Gece 15 Temmuz Ozel
İstanbul Çıkışlı 12.07.2024 Fethiye Turları Tur Güzergahı
Otobüslü
3 Gece 4 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Akkaya Turu

Bugün ege kıyılarının eşsiz kumsallarını yakında keşfederek günün ve anın tadını çıkarmaya var mısınız?
Pek bilinmeyen bir sahil kasabası formundan kurtularak takriben 10 yıl önce kitesurfçülerin radarına girerek dünya tarafından tanınan bir yer olması adına ilk adımı atan Akkaya, tarihi dokusu ve eşsiz mimarisi ile göz dolduruyor.
Sanatçıların, kitesurfçülerin, ressam ve yaratıcı endüstrilerde çalışan kesimin neredeyse göç ederek metropol kent hayatından arınıp yerleşke adına demir attığı Akkaya, dingin – yaratıcı ve özgür caddelerinde hayatı yakalama telaşı olmadan kendilerini bulmak isteyen herkese ev sahipliği yapıyor.
Akkaya’nın eşsiz dokusu ile tanışmak için Akkaya turu tercih etmeli, doğanın adeta perde gibi üzerine örtüldüğünü görebileceksiniz.

Akkaya Yurt İçi Turlar

Zamanın ötesinde bir güne uyanmaya hazır mısınız?
Ede kıyılarının ölçüsüz güzellikte ki ili Muğla’nın kendine has dünyasını yansıttığı Akkaya ilçesi, Menteşe semtine sırtını dayamış bir kasaba diyebiliriz.
Birçok tarihi dokuyu ve eseri bünyesinde taşıyan Akkaya, iki katlı evleri ve cephelerindeki ahşap işçiliği ile mimari bakımından oldukça özelliklidir ve aynı zamanda Güney Batı Anadolu’da yaşamış çeşitli uygarlıkların izlerini de taşımaları nezdinde günümüzde tek tip mimari zorunluluğu olan bu evler, 2022 Türkiye’sine de uyarlanmış haldedir.
Plajları, sanatı ayakta tutan evleri, kusursuz güzellikte ki cami ve hamamları keşfe değer tüm yapılarını Akkaya Yurt İçi Turlar sayesinde öğrenebilir, belki de hayatınız boyunca tanıklık etmediğiniz mimarileri yakında seyredebilirsiniz.

Akkaya Tatil

Bütün yıl iş temposundan bir an bile vakit bulamayıp neredeyse hayatımızın büyük kısmını çalışma masalarımız ve takım elbiselerimiz içerisinde geçiriyoruz ama artık nefes almanın zamanı gelmedi mi?
Gelin sizi egenin tartışmasız güzellikte ki renklerine bulanmış Muğla’nın Akkaya beldesi ile tanıştıralım.
Akkaya tatil yapmak için oldukça ideal konumda duruyor.
Birbirinden önemli yapıları ve turizme açık bölgeleri ile tatile gelen misafirlerine eşsiz deneyim, dinginlik ve huzur vaat ederken, unutulmaz anlara tanıklık etmenize imkân sunuyor.
Bugün, bol yeşillikler içerisinden sesini duyduğumuz Gökova âşıklar yolu, koyların birbirine yakın yürüyüş mesafelerinde ki bisiklet yolları, dokusuna hayran kalacağınız cami-mektep ve evleri ile tarih sahnesinde de önemini hissettiriyor.
Sakinliği ile öne çıkan Akyaka tatil yapmak isteyen her birey için diğer turizm beldelerine nazaran daha konforlu, şık ve kültürel imkânlar sunuyor.

Akkaya Ekonomik Tatil

Her birimiz valizleri doldurup tatile çıkmanın heyecanı ile uyanmak isteriz ama bugün içerisinde bulunduğumuz ekonomik şartlar göz ününe alındığında, tatil kelimesi sözlükte ki yerini korumayı devam ediyor.
Kumsal, deniz, şık mekânlar ve biraz gece hayatı. Tatilde arınmak isterken düşüneceğimiz son şeyin ekonomi olması gerekir ve bu noktada Akkaya ekonomik tatil avantajı ile stresten uzak bir tatil periyodu geçirebiliriz.
Uygun fiyatları ve konforlu imkânları ile bugün herkesin uğrak yeri olan Akkaya, şehrin kalabalığı ve yorucu temposundan sıyrılarak hayatı keşfetmeye yönelik usta adımlar atmamıza yardımcı oluyor.
Akkaya Ekonomik Tatil paket seçenekleri için sitemizi inceleyebilir, uygun rakamlar nezdinde hayallerinizi süsleyen o yolculuk için plan yapmaya başlayabilirsiniz.

Akkaya Uygun Fiyatlı Turlar

Hayatın meşgalesinden kurtulup bir anlığına da olsa deniz ve kumsalın tadını doyasıya çıkarmak isteriz lakin buna bazen bütçemiz elverişli olamayabiliyor. Bu noktaya Akkaya uygun fiyatlı turlar ile hem ekonomik hem de gün bitiminde yeniden ev konforuna geri dönebileceğiniz eşsiz turlara katılarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Tur kapsamında ki ikramlar, temiz hava ve doğanın şık görselliği içerisinde kendinizi bulabilir, anı yaşarken ruhunuzun renklere karşı ayaklandığını hissedeceksiniz.

Daha Fazla Oku