Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Adıyaman Turları

19.06.2024 - 19.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Adıyaman Turları 

Adıyaman Turları, diğer kültür turlarımız, yurt dışı turlarımız, gemi turlarımız gibi çeşitli turlarımız arasından hazırlamış olduğumuz bir tur paketimizdir. Seçtiğiniz bu tur kapsamında Adıyaman’ın doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmenin doyasıya tadını çıkaracaksınız. Adıyaman turlarından günü birlik veya konaklama imkanlarıyla yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz yolculuk türü kapsamında sizler için kalite bakımından en konforlu araçlarımızla eşlik edecek olup, rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlayacağız.  

Sitemizde yer alan turlarımızın fiyat listesini inceleyebilir ve bütçenize uygun olan tur paketimizi seçebilirsiniz. Erken rezervasyon avantajlarımızdan da yararlanarak, dönemsel olarak yaptığımız %50 ye varan indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Ulaşım açısından yakın bölgede veya uzak bölgede olduğunuzda ulaşım araçlarımızla ek paket ücreti olmadan sizleri belirli noktalardan alıp ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Bu tur paketimiz kapsamında belirlenen fiyatlarımızı peşin veya kredi kartına taksit imkanıyla elde edebilirsiniz. 

Adıyaman Turları İle Nerelere Gidilir? 

Milattan önce 4 binli yıllara dayanan Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde kavşak noktada bir il konumunda olduğu gibi aynı zamanda da birbirinden güzel tarihi eserleriyle de insanların merak edip, keşfetmek istediği bir il olmuştur. Adıyaman Turları ile oluşturulan bu programda kaleler, kiliseler, camiler, antik kentler gibi gezilecek fazlaca alan mevcuttur. Bizler sizin ilk rota olarak her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği ve UNESCO Dünya Miras Listesinde olan Nemrut Dağı’nın muhteşem güzelliğiyle karşılaşmanızı hedefledik. Nemrut Dağı’nın zirvesinde bulunan heykeller ve karşı eteklerinde Adıyaman’ın cezbedici manzarası yer almaktadır. Sonraki durağımız başta Adıyaman olmak üzere, Güneydoğu Anadolu’yu su ihtiyacı bakımından rahatlatan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük baraj gölü olan Atatürk Baraj Gölü ile buluşturacağız. Sonrasında geçmiş iki bin yıl öncesine kadar dayanan Romalıların bizlere miras olarak bıraktığı Cendere Köprüsü yer almaktadır. Kommagene Krallığı’nın beş büyük kentinden biri olan Perra Antik Kenti de sizlerin beğenisine sunulmayı beklemektedir. Bu eşsiz ve görülmeye değer güzelliklerden sonra bizleri Adıyaman Kalesi ve Adıyaman Müzesi beklemektedir. Sonrasında insanlığın ilk dönemlerinden esintiler elde etmek için ilk çizimlerin yapıldığı tahmin edildiği Palanlı Mağarası diğer bir konumumuz arasındadır. Kültürel etkililikleri ile de Adıyaman’ın hareketli noktalarından biri olan ve Adıyaman’ın simgesi haline gelen yöresel eşyaların satıldığı Oturakçı Pazarı’nda doyasıya alışveriş yapabilmenin tadını çıkaracaksınız. Geçmişi Hititlere dayanan Yeni Kale, yöresel adıyla Kahta Kalesi ve Romalıların esintilerini taşıyan Kaya Mezarları ve Gümüşkaya Mağaraları yer alır. Tur hizmetimiz kapsamında Çelikhan İçmesi, Arsemeia Ören Yeri, Besni Ulu Cami, Karakuş Tümülüsü gibi sayıca fazla olan tarihi, doğal ve kültürel eserler bulunmaktadır. 

Ödeme Seçenekleri 

Adıyaman turları içerisinde hazırlamış olduğumuz programlarımız hakkında detaylı bilgi öğrenebilmek ve fiyatlarına ulaşabilmek için MNG Turizm sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınızla veya peşin olarak da yapabilirsiniz. Olası bir sorunla karşılaşma durumunuzda bizlere müşteri hizmetlerimizden veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku