Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Adana Turları

15.06.2024 - 15.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Adana Turları 

Adana ili Kilikya bölgesinde olan, geçmişte bulunan birçok uygarlığın yolunun düştüğü bir kent ve günümüzde ise Türkiye’nin en büyük deltasına sahip olarak, en fazla nüfusa sahip yedinci il konumundadır. Oluşturmuş olduğumuz bu Adana turlarımız sayesinde Akdeniz bölgesinde bulunan eski medeniyetlerin bıraktığı izleri ve geçmişinde yaşadığı tarihi kahramanlıklarının izlerine şahit olarak, katkı sağladığı kültürel mirasa sizlerde ortak olacaksınız.  

Hazırlamış olduğumuz bu Adana turlarımız sizler için en uygun fiyatlı olarak MNG Turizm sitemizde listelenmektedir. Ekonomik avantajlarımızdan yararlanmanın yanı sıra düşük bütçeyle kaliteli bir kültür turu yapmış olacaksınız. Satın alacağınız Adana turları paketimizi ister kredi kartınıza taksit imkanı ile isterseniz de peşin ödeme yaparak alabilirsiniz. Ulaşım konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için sizleri tur programımız kapsamı dahilinde evinizin önünden alıp ek bir ücretlendirmeye tabii bırakmadan doyasıya bir tatil turu avantajı sunmaktayız. Adana turlarımıza günü birlik olarak veya konaklama alternatifinden yararlanarak katılım gösterebilirsiniz. 

Adana Turları İle Nerelere Gidilir? 

Adana turumuzu seçmiş olduğunuzda birbirinden farklı güzellikte olan coğrafi şekillerle tanışıp, renkli kültürlere tanıklık edebilirsiniz. Adana turumuzda, Adana ilinin coğrafi işaretlerinden keşfe başlayıp, ilin bölgeye ve ülkeye olan katkısını daha aktif olarak görebileceksiniz. İlk olarak en büyük deltaya sahip olan Seyhan ve Ceyhan nehirlerinin oluşturduğu uçsuz bucaksız olan Çukurova deltasının sonsuzluğuna ve ekonomiye olan katkısını daha yakından tanıyabileceksiniz. Sonrasında ise tarihi güzelliklerinden biri olan Varda Köprüsü yerel adıyla Koca Köprü bulunur. Turumuz kapsamında bir diğer göreceğiniz yer ise Roma, Bizans, Osmanlı gibi uygarlıklara yaptığı ev sahipliğiyle ünlü olan “Yenilmez Şehir” olarak bilinen Anavarza Kalesi ve Antik Kenti’dir. Sonrasında ise döneminin en iyi sivil mimari örneği olan Atatürk Evi Müzesi yer alır. Bu tarihi güzellikler arasında yapacağınız yolculuklarda ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan konforlu araçlarımızla ziyaret edebileceksiniz. Ceyhan nehri kenarında olan Misis Köprüsü ve Misis Antik Kenti de görmeden geçemeyeceğiniz bir diğer durağımızdır. Ceyhan nehrinin bir diğer kolu olan Seyhan nehri üzerinde bulunan Harun Reşid zamanında yapılan Adana Taş Köprü ise birçok yaşanmış tarihi güzelliğini sizlere görsel şölen olarak aktaracaktır. Adana’nın tarihi güzellikleriyle saklı olan Yılanlı kale veya Şahmeran kalesi bulunmaktadır. Ulu Cami, Yağ Cami, Karataş Magarsus Antik Kenti, Şar Antik Kenti, Adana Etnografya Müzesi, Büyük Saat Kulesi, Adana Arkeoloji Müzesi, Ayas Antik Kenti, Köprüköy Cami gibi birçok tarihi ve kültürel değerleri barındırmaktadır. Seçmiş olduğunuz bu Adana turu kapsamında belirtmiş olduğumuz yerler ve daha fazlasıyla tanışma imkanı elde edebileceksiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu Adana Turları paketimizde ekonomik açıdan uygun olan ve kaliteli bir tatil imkanı elde edebileceksiniz. Sizlere bu konuda kolaylık sağlamak için erken rezervasyon koşullarından faydalanabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınıza taksit imkanı ile veya peşin olarak yapabilirsiniz. Sizlere herhangi bir sorununuzda yardımcı olabilmek için bizlere müşteri hizmetlerimizden, whatsapp iletişim hattımızdan veya e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku