Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Abu Dhabi Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Abu Dhabi Turu 

Abu Dhabi ya da bilinen adıyla Dubai, dünyanın en zengin şehirlerinden birisi olmasıyla ünlüdür. Eğer lüksün ve şatafatın sınırlarında bir tatil yapmak istiyorsanız, Dubai tam size göre. Şehirde çöl iklimi hakim olsa da tatilcilerin rahatı için tüm detaylar ince ince düşünülmüş. Kayak yapabileceğiniz alışveriş merkezleri, aklınıza gelebilecek tüm spor aktiviteleri, büyüleyici ışık gösterileri ve gökdelende havuz keyfi. Son olaraksa durmaksızın devam eden eğlence hayatı. Hatta öyle ki bu eğence hayatının hızına yetişmek noktasında siz bile zorlanabilirsiniz. Yılın yorucu temposunun yarattığı stresi tamamen sizden alacak olan Dubai tatilini uygun fiyata getirmenizde mümkün; zira Ahu Dhabi turu dünyanın en lüks şehrinde sizlere unutmayacağınız bir tatil vaat ediyor. 

Abu Dhabi Hangi Ülkede? 

Dubai ya da resmi adıyla Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri sınırları içerisinde bulunuyor. Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi emirlikten olan Dubai, ismini yönetim biçiminden ve bölgeyi ifade eden Dubai Emirliği’nden alıyor. 1960’lı yıllarda küçük bir balıkçı kasabası olan Dubai, 1990’lı yıllarda aldığı yatırımlarla ciddi bir dönüşüm yaşamıştır. Emirliğin önde gelenlerinin uyguladığı yerinde politikalar sayesinde hızla yükselen kent, bu gün turizm ve sanayi başta olmak üzere farklı alanlarda yükselmiştir. Pek çok alanda yatırım almaya devam eden Dubai, özellikle emlak piyasasının en hareketli olduğu şehirlerden birisi olarak dikkat çeker. Siz de bu şehir ve şehirdeki hayata yakından tanıklık etmek ve aynı zamanda dünyanın en lüks şehrinde tatil yapmak isterseniz, Abu Dhabi turuna katılabilirsiniz. 

Abu Dhabi’de Görülmesi Gereken Yerler? 

Abu Dhabi dünyanın en modern mimarilerine ve başyapıtlarına ev sahipliği yapıyor. Öyle ki dünyanın en yüksek binası Burç Halife, Dubai’de bulunuyor. Binanın yüksekliği ise tam olarak 828 metre. Bunun yanında Emirates Tower mutlaka görmeniz gereken yapılardan sadece ikisi. Şehrin restoranları da en az kendisi kadar ünlü. Ayrıca tatilinizi denize girmek üzerine inşa ettiyseniz, Jumeirah Plajı tam size göre. Alışveriş içinse sınırsız seçeneğiniz mevcut. Hepsi ve daha fazlasını görmek ve rüya gibi bir tatil yapmak istiyorsanız, ancak uygun fiyat arayanlardansanız, Abu Dhabi turuna katılabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku