Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Aberdare Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Aberdare Turları 

Aberdare Turları, dünyanın bilinmeyen yerlerinde var olan güzellikleriniz görmenizi istediğimiz için hazırlamış olduğumuz bir yurt dışı turudur. Fazla duyulmayan ismi nedeniyle içerisinde keşfedilmemiş farklı türde güzellikleri bulundurmaktadır. Galler bölgesinde bulunan bu ülke, Cynon ve Dare nehirlerinin birleştiği noktada olması sebebiyle “nehir cesaretinin birleştiği yer” olarak bilinmektedir. Bu turumuz kapsamında 19. yüzyıldan itibaren gelişmeye başlayan bu şehirde yüzyıllardır var olan kültürel ve tarihi etkileşime sizler de ortak olacaksınız. 

Bu tur kapsamında ödeme kolaylığından faydalanabilmeniz için erken kayıt avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yararlanacağınız bu avantajlar sayesinde %50 ye varan indirim oranlarını da kullanabilirsiniz. Düşük bütçeli ve kaliteli bir seyahat için hazırladığımız bu tur faaliyetimiz kapsamında ödemelerinizi kredi kartınıza tanımlanacak olan taksitlendirmeyle kullanabilir veya ödemenizi peşin olarak yapabilirsiniz. Aberdare Turları kapsamında oluşturduğumuz bu turumuz bulunduğunuz bölgeden sizlere en yakın havalimanları aracılığıyla çıkış yapılmak üzere hazırlanmıştır. Seyahatiniz süresince vize konusunda herhangi bir problemle karşılaşmamanız için turu paketimizi oluşturduğunuz andan itibaren ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişim halinde olacaktır. 

Aberdare Turları İle Nerelere Gidilir? 

Seçmiş olduğunuz bu tur paketi kapsamında 19. yüzyıldan itibaren varlığını sürdüren bu ülkenin etnolojik özellikleriyle karşılaşıp farklı kültürlerle etkileşim kurmanın avantajından faydalanacaksınız. Sanayinin gelişmesiyle birlikte oluşan demir, çelik ve kömür fabrikalarının yıllara meydana okuyan duruşuyla ayakta kalan tarihi yapısına tanıklık edip, yine bölgede din etimolojisinin ileri bir noktada bulunduğu Katolik kiliseleri, İlahiyat kolejleri, Ortodoks kiliselerini de görme avantajı elde edebileceksiniz. Gal kültürünün bir merkezi olan bu bölgede maden işçileri tarafından yapılmış olan 600 kişilik bir oditoryum olan Kolezyum Tiyatrosu göreceğiniz bir diğer rotamız olacaktır. Bölgenin orijinal kilisesi olarak ünlenen ve yıllara meydan okuyarak ayakta kalmayı başarabilen St. John the Baptist Kilisesi ise bir diğer önemli kültür kalıntısı olarak sizlerle tanışmayı beklemektedir. Aziz Elvan Kilisesi, Siloa Şapeli, Calferia Şapeli, Saron, Aberaman Şapeli göreceğiniz diğer önemli tarihi yapılar arasında bulunmaktadır. Uyumsuzlukların Kalesi olarak anılan, siyasi ve eğitim hayatında giderek aktif hale gelen Aberdare Vadisi ise doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini karşılamayı beklemektedir. 

Ödeme Seçenekleri 

Siz değerli konuklarımız için hazırlamış olduğumuz Aberdare Turları kapsamında ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Hazırlanan bu tur kapsamında konaklama süresine bağlı olarak birden fazla tur paketi bulunmaktadır. Bütçenize en uygun olan paketi seçip, rahat ve kaliteli bir tatil imkanı elde edebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınıza taksit imkanı ile ödeyebilir veya peşin ödeme yapabilirsiniz. Oluşturacağınız tur paketleri kapsamında sizler için dönemsel olarak hazırladığımız erken kayıt avantajlarından yararlanıp, %50 ye varan ek indirimlerle tur paketlerimize sahip olabilirsiniz. Ulaşım konusunda  herhangi bir ek ödeme talep etmeden, sizlere kaliteli ve konforlu ulaşım imkanı sağlamaktayız. Olası bir soru veya sorun durumunda bizlere e-posta adresinden, müşteri hizmetleri hattımızdan veya whatsapp destek hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku