Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Abant Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Abant Turları

Türkiye’nin en özel alanlarından bir tanesi olan Abant Gölü, sonbahar aylarında muhteşem güzelliği ile ziyaretçilerin benzersiz anlar yaşamasını sağlıyor. Bolu’nun 35 km doğusunda yer alan ve Mudurnu ilçesine bağlı olan Abant Gölü, yeşilin her tonunu bünyesinde barındırıyor. Heyelan set gölü olan bu oluşum, benzersiz ve göz alıcı görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Abant Turları içerisinde yer alan her bir tur, gölün ve çevresinin güzelliğini deneyimlemek isteyenlere çok şey vadediyor.

Kartpostaldan çıkmışçasına bir manzaraya sahip olan Abant Gölü, huzurlu ve konforlu bir tatili de mümkün kılıyor. Farklı lokasyonlardan başlayan Abant Turları, geniş bir tur programı ile ziyaretçilerin farklı bölgeleri keşfetmesini sağlıyor. Doğanın cömertçe sunmuş olduğu bir manzara eşliğinde ziyaretçiler yürüyüş yapabiliyor. Bunun yanı sıra göl çevresinde faytonla gezinti yapılabiliyor. Abant Turları içerisinde yer alan turların her birinde, çok özel alanların keşfedildiği bilinmekte. 

Samanlı Dağ Kartepe eteklerinde bulunan Yayla Dere üzerinde bulunan restoran ve piknik alanlarında keyifli bir dinlenme gerçekleştirmek olanaklı. Her bütçeye hitap eden alternatifleri bünyesinde barındıran Abant Turları, ziyaretçilerin Abant Gölü ve çevresinde gündelik hayatın stresinden uzak keyifli anlar yaşamasını da olanaklı kılıyor.

Tur programları kapsamında yer alan Abant Turlarında farklı alternatifler de yer alıyor. ATV ile gezinti, Zipline ile uçak ve daha pek çok alternatif ile muhteşem anlar yaşanabilir. Abant’ın doğal ve tarihi güzellikleri keşfedilebilir, benzersiz bir tatil deneyimi yaşanabilir.

En İyi Abant Turları

  • Maşukiye – Sapanca – Abant Turu – Günübirlik
  • Yedigöller – Abant – Maşukiye – Ormanya Turu
  • Maşukiye Sapanca ve Abant Turu
  • Ankara’dan Yedigöller – Abant – Maşukiye – Ormanya Turu
  • Abant Gölcük Turlar
Daha Fazla Oku