Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaport Vizesiz
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

30 Ağustos Gemi Turları

23.02.2024 - 23.02.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

MSC Divina ile Ege ve Akdeniz Gemi Turu - İzmir Çıkışlı - 7 Gece

MSC Divina ile Ege ve Akdeniz Gemi Turu - İzmir Çıkışlı - 7 Gece
Alsancak Limanı Çıkışlı 13.05.2024 Akdeniz Gemi Turları İzmir - Santorini - Napoli/Pompei - Civitavecchia/Roma - Mikonos İzmir Türkiye Çıkışlı
Gemi ile Gidiş – Dönüş
7 Gece 8 Gün
Tek Ödemede 1.000TL İndirimli
300 TL ParafPara Kampanyası

MSC Grandiosa ile Tunus'lu Akdeniz Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece

MSC Grandiosa ile Tunus'lu Akdeniz Gemi Turu -  Pegasus HY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 11.06.2024 Akdeniz Gemi Turları Barcelona - La Goulette - Palermo - Napoli - Livorno - Marsilya
300 TL ParafPara Kampanyası

30 Ağustos Gemi Turları 

30 Ağustos Gemi Turları, Ege’nin Akdeniz’in sonsuz maviliklerinde kaybolma imkanı sunan, denizin o enfes kokusunu içinize çekerek yorgunluğunuzu ve stresinizi atmanızı sağlamayı amaçlayan bir gemi tur paketimizdir. MNG Turizm olarak sizlere hazırlamış olduğumuz bu tur paketimiz kapsamında belirli dönemlerde tanımladığımız indirim avantajlarımızdan faydalanıp yerinizi ayırabilirsiniz.  

Oluşturmak istediğiniz gemi turlarımızdan vizeli veya vizesiz olmak üzere iki şekilde faydalanabilirsiniz. Vize süreniz ile ilgili sorun yaşama durumunuzda da ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere tatil gününüzü doyasıya değerlendirmeyi hedeflemek önceliğimiz arasında yer almaktadır.  

30 Ağustos Gemi Turları İle Nerelere Gidilir? 

Seçmiş olacağınız gemi turlarımız sayesinde Ege’nin ve Akdeniz’in incisi konumunda olan birbirinden güzel adaları kolaylıkla ziyaret edebileceksiniz. Konforunuzu önemseyerek hazırlatmış olduğumuz Cruise gemimizle Batı Akdeniz’de olan Costa Toscana turu ile tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Yapacağınız bu gemi turumuz ile ilk olarak Batı İtalya’nın Savona kentini keşfedip ardından Aşıklar Şehri olan Roma’nın gözde kentlerinden birisi olan Civitavecciha Port’un güzelliklerine tanıklık edebilme imkanına sahip olacaksınız. Daha sonrasında ise Balaer Adalarının gözbebeği olan İbiza’da güzel vakit geçirip İspanya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Valensiya’nın tempolu yaşamının bir konuğu da sizler olacaksınız. Son olarak ise Güney Fransa’nın en sevilen kentlerinden biri olan ve limanı ile adını tüm dünyaya duyurmuş olan Marsilya’yı doyasıya gezebileceksiniz. Ege denizine olan turumuzu tercih ettiğiniz zaman ise Yunan adalarındaki adaların birbirinden güzel yeşil doğasında huzur bulacaksınız. Bu tur kapsamında ister Aydın isterseniz de İstanbul çıkışlı hareket edebilirsiniz. Aydın çıkışlı turumuzda Kuşadası’ndan başlayıp kuzeye doğru gittiğinizde Ege’de bulunan en küçük adalardan biri olan Patmos adasının güzellikleriyle karşılaşacaksınız. Sonrasında ise Yunanistan’ın en büyük adası olan Girit’i ziyaret edebilme imkanına sahip olacaksınız, kuzeye doğru yol alan bu yolculuğunuz süresince volkanik adalardan oluşan Santorini adası sizleri karşılayacaktır. Aydın çıkışlı olarak yaptığımız bu yolculuğumuzun son noktaları ise eski Yunan medeniyetlerin merkezi olan ve Yunanistan’ın başkenti olan Atina’da dinlenip en son olarak ise granitten oluşması ile dikkat çekici bir özelliği olan Mykonos adaları ile tatilinizi doyasıya değerlendirmiş olacaksınız. İstanbul çıkışlı olan turumuzu tercih ettiğiniz zaman da ilk olarak sizleri bir zamanlar Osmanlı döneminde Balkanların en önemli merkezi konumunda olan Kavala karşılayacaktır. Sonrasında Yunanistan Makedonya’sının yönetim merkezi olan Selanik ile devam edip, sizleri tarihi güzelliği ile şaşırtacak olan Yunanistan’ın en eski yerleşim yeri olan Volos’ta ağırlamaya devam edeceğiz. Başkent özelliği taşıyan ve tepelerle çevrili olan Atina’da ise tatilinizin son dokunuşlarını yaşayıp birbirinden güzel unutulmaz anlar elde edeceksiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Bütçenize uygun tur paketimizi satın aldığınız zaman ödemelerinizi kredi kartınıza taksitlendirme yaparak veya peşin ödeme olarak yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız dahilinde bizlere müşteri hizmeti numaramız, whatsapp iletişim hattımızdan  ve ya e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku