Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

29 Ekim Kültür Turları

25.10.2024 - 30.10.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

29 Ekim Kültür Turları 

29 Ekim Kültür Turları konuklarımızın tatil günlerini kaliteli bir şekilde geçirmeleri için oluşturulmuş genel tur programlarımızdan birisidir.  Sitemizde belirlenen yurt içi tüm kültür turları programlarımız konuklarımızın isteği doğrultusunda yurdumuzun tarihi ve kültürel bölgelerine yapılmaktadır. Eşsiz doğal tarihi ve kültürel zenginliği bulunan ülkemizde ayrıca birçoğu UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan birden çok güzellikle de karşılaşabilirsiniz. Yurdumuzda doğudan batıya, kuzeyden güneye her alanda mevcut turlarımız bulunmaktadır. Karadeniz’in insana huzur veren yaylarını görmeyi isterseniz Karadeniz Kültür Turumuzu; Kommagene Krallığının ülkemizde yer alan heykellerini, ova kültürlerimizin yurdumuzdaki güzel örneklerini görmek, taş evlerin oluşturduğu mistik ortamı görmek için GAP Turumuzu; Mevlana’nın esintilerini, Kapadokya’nın büyüleyici manzarasını görmek isterseniz Orta Anadolu Turlarımız gibi birbirinden güzel ve farklı turlarımızdan herhangi birini seçebilirsiniz.  

Seçeceğiniz turlarımızdan ekstra avantajlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Kültür turlarımızdan ister günü birlik isterseniz de konaklama imkanı olan paketlerimizden yararlanabilirsiniz.  

29 Ekim Kültür Turları İle Nereye Gidilir? 

29 Ekim Kültür Turları kapsamında birden çok tur paketimiz bulunmaktadır. Seçeceğiniz paketlerimizden sizler için oluşturacağımız birbirinden farklı doğal, tarihi ve kültürel rotalarımız oluşturulmuştur. Orta Anadolu ile yapacağınız kültür turumuzda birbirinden farklı ve güzellikteki eserlerle karşılaşacaksınız. Özel ve lüks otobüslerimizle İstanbul çıkışlı olan Orta Anadolu turumuzda Konya’da Mevlana Müzesi, Gaziantep’te Mozaik Müzesi, Malatya’da Arslantepe Höyüğü, Sivas Divriği’de Ulu Camii – Çifte Minerali Medrese, Tokat’ta Ballıca Mağarası gibi farklı alanları gezip, ülkemizin tarihi güzelliklerine sizlerde şahit olabilirsiniz. Yine İstanbul çıkışlı olan Kula – Salihli Jeopark turumuzu seçip Kurşunlu Şelalesi, Sart Harabeleri, Manisa – Salihli, Divlit Jeoparkı ve ülkemizin en genç volkanı olma özelliğine sahip olup UNESCO kültür listesinde yer alan Kula volkanlarının güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Seçeceğiniz bu tur kapsamında ister bir gece isterseniz de iki gece konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. 

Özel araçlarımızla rahat ve güvenli bir yolculuk yapabilme imkanınızda bulunmaktadır. Sizlere sunacağımız avantajlarımız ve konaklama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Güler yüzlü ve konum bilgisine sahip çalışma arkadaşlarımız ile yapacağınız bu keyifli yolcuklarda zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. 

Ödeme Seçenekleri 

29 Ekim Kültür Turları kapsamında sizler için oluşturduğumuz birbirinden farklı cazip ve ekonomik paketlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca var olan diğer turlarımız da olduğu gibi seçmiş olduğunuz kültür turu paketi kapsamında da %50 ye varan ön rezervasyon avantajından ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorunla karşılaştığınız takdirde sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak için güler yüzlü ekip arkadaşlarımız çalışma saatleri içerisinde yardımcı olacaklardır. Gerek gördüğünüz takdirde bizlere müşteri hizmetlerimizden, Whatsapp destek hattımızdan veya e-posta aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Sizde avantajlı turlarımızdan yararlanmak için tur paketi oluşturmakta geç kalmayın. 

Daha Fazla Oku