Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

12 Adalar Tekne Turları

03.12.2023 - 03.12.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

12 Adalar Tekne Turu

12 Adalar Tekne turu ile Fethiye’nin eşsiz güzellikte olan ada ve koylarını keşfetmek için tatil yaparken mükemmel bir gün geçirme imkanı yakalayabilirsiniz. Tekne turu sırasında tüm gün güneşlenip dinlenirken aynı zamanda eşsiz güzellikte koy ve adaları gezeceğiniz tekne turu ile tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ekonomik tatil arayan kişiler yurtiçi turlar sayesinde 12 adalar tekne turu yaparak yaz tatillerini değerlendirebilirler.  Kendi zevkinize uygun olan tekne turu seçenekleri arasından bir seçim yaparak Fethiye ve Göcek kıyılarında yer alan ada ve koylarda tatil yaparken aynı zamanda muhteşem güzellikteki bu ada ve koyları keşfedebilirsiniz.

MNG Turizm uygun fiyatlı turlar sayesinde ülkemizin eşsiz güzelliklerini keşfederken asla unutamayacağınız güzellikte bir tatilin keyfini sürebileceksiniz. 12 Adalar Tekne Turu sırasında uğradığınız her durakta yaklaşık olarak 1 saat dinleneceksiniz. Tekne turu sırasında koy ve adalarda beklediğiniz süre içerisinde yüzebilir, güneşlenebilir ya da koylarda gezintiye çıkabilirsiniz. 12 Adalar Tekne Turu sırasında ziyaret edilecek olan tüm koy ve adalarda eşsiz güzellikte ki manzaraların keyfini çıkarırken asla unutamayacağınız bir tatil yaşayacaksınız.

12 Adalar Tekne Turu ile Gezilecek Yerler

12 Adalar turu sırasında Fethiye’nin Göcek açıklarında yer alan ada ve koyları ziyaret edeceksiniz. Sabah saatlerinde başlayacak olan tur Fethiye Limanından hareket ederek akşam saatlerine kadar devam etmektedir.  Fethiye’den kalkışlı 12 Adalar Tekne Turunda teknenin uğrayacağı noktalar Kızıl Ada, Düz Ada, Yassıcalar Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Kleopatra Hamamı ve Samanlık Koyu gibi birkaç farklı koylardan oluşmaktadır.

Tekne Turu sırasında tekne limandan kalktıktan sonra ilk olarak Şövalye Adasına sonra Yassıcalar Koyuna geçilmektedir. Yassıcalar Koyunda biraz dinlendikten sonra tekne Göbün Koyuna geçiyor. Göbün Koyu genel olarak öğle yemeği molasının verildiği bir koy olarak biliniyor. Burada öğle yemeğinin ardından tekne daha sonra Tersane Adası, Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Hamamı, Kızıl Ada ve Samanlık Koyu ziyaret edilerek 12 Adalar Tekne Tur rotasını tamamlayarak misafirlerini kalkış noktasına bırakıyor.

12 Adalar Tekne Turu Fiyatları

Tekne Turu fiyatları seçmiş olduğunuz tur ve rotaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda tekne tur içerisinde verilen hizmetler arasında olan öğün sayıları da tur fiyatlarında değişikliklere sebep olmaktadır. 12 Adalar Tekne Tur fiyatlarında avantajlı ve uygun fiyatları yakalamak için kampanyaları takip ederek daha uygun fiyatlara tur satın alabilirsiniz. 12 Adalar Tekne Turu için MNG Turizm web üzerinden ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

12 Adalar Tekne Turları

12 Adalar Tekne Turu Göcek açıklarında yapılarak burada yer alan koy ve adaları ziyaret etmektedir. Gün boyu süren tur sayesinde Fethiye Göcek açıklarında olan ada ve koyların eşsiz güzelliklerine şahit olacaksınız. 12 Adalar Tekne Turu ile muhteşem güzellikte olan bu ada ve koyları keşfedebilirsiniz. Tekne turları ile misafirleri Fethiye ve Göcek etrafında yer alan birbirinden güzel ada ve koyların muhteşem manzaraları bekliyor.

Ödeme Seçenekleri

MNG Turizm web sayfası üzerinden tüm tur seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyerek tatil planınızı yapabilir ve rezervasyon oluşturabilirsiniz.12 Adalar Tekne Turu online ödemeleri için web sitesi üzerinde yer alan peşin ya da taksitli ödeme seçenekleri arasından size uygun olanı tercih ederek Visa, Mastercard ve Troy kartlarından yapabilirsiniz. Tur seçeneklerine bağlı olarak isterseniz online ödeme sistemini kullanarak isterseniz de satış ofislerinden tur ödemenizi yaparak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzun tamamlanmasının ardından tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Oku