Lütfen giriş ve çıkış tarihlerinizi kontrol ediniz.
Anasayfa

Harita
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Haymana Termal Otelleri

Filtreler
Sonuçları Haritada Göster
Filtre Seçenekleri
Statü
Şehir
  İlçe
   Pansiyon
    Oda Tipi
     Sırala :
     Popüler
     Fiyat (Artan)
     Fiyat (Azalan)
     Midas Hotel Haymana Termal & SPA
     Ankara / Haymana
     • Yarım Pansiyon Konaklama
     • Termal Otel
     • SPA Oteli
     • 12 Taksit İmkanı
     Fiyatlar için tarih giriniz.
     OTELİ İNCELE
     Grannos Thermal Hotel & Convention Center
     Ankara / Haymana
     • Yarım Pansiyon Konaklama
     • Termal Otel
     • 12 Taksit İmkanı
     MNG Öneriyor
     Fiyatlar için tarih giriniz.
     OTELİ İNCELE
     Haymana Termal Otelleri

     Haymana Ankara’nın güney batısında bir ilçedir ve şehir merkezine birkaç saat uzaklıkta her alır. Bölgenin sıcak su kaynakları konusunda ülke çapında bir ünü söz konusudur ki, buradan çıkmakta olan suyun sadece kas ve eklem rahatsızlıklarına değil, deri hastalıkları ve hatta sindirim sistemi sorunlarına kadar birçok alanda etkili olduğu belirtilir. 

     Haymana Termal Otelleri; Ankara’ya yakınlığı nedeniyle ciddi bir turist akışına sahiptir ve büyükşehirden uzaklaşıp, birkaç gün dinlenmek isteyenlerle birlikte, termal tesislerin sağlık etkisinden faydalanmak isteyenler için oldukça önemli bir cazibe merkezi konumundadır. 

     Haymana’da farklı standartlara sahip konaklama tesisleri bulunur. Bu tesislerin büyük kısmı, orta büyüklükte tesisler iken, ilçede ve çevresinde lüks tesisler de bulunur. Bu noktada burada konaklamak, tatil yapmak ve sıcak su terapisinden faydalanmak isteyenlerin farklı alternatiflere yönelebilmesi mümkündür.

     En iyi Haymana Termal Otelleri MNG Turizm ile Hizmetinizde

     Haymana Termal Otelleri; firmamızın sektördeki hakimiyetin nedeniyle sahip olduğu kotasyon avantajları sayesinde size uygun fiyatlarla sunulur. Böylece, düşük standartlara sahip tesislere ödeyeceğiniz miktarla çok daha nitelikli tesislerde konaklayabilir, sağlık turizmin keyfini yüksek standartlarda çıkarabilirsiniz. 

     Bizim sunduğumuz fiyat avantajlarının hiçbir şekilde standartlarla ilişkisi yoktur. Biz özel fiyatlarla portföyümüze kattığımız tesisler, sizlere yine özel fiyatlarla sunarız. Kar maksimizasyonu ilkemiz, daha çok misafirimizi memnun etmek olduğundan, sahip olduğumuz sürüm potansiyelini fiyat avantajına dönüştürürüz.

     Erken Rezervasyon Haymana Termal Otelleri

     Erken rezervasyon; misafirlerimize sunduğumuz bir diğer fiyat avantajı mekanizmasıdır. Turizm sektörünün her segmentinde olduğu gibi Haymana Termal Otelleri için yapacağınız rezervasyonlarda da bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Bizim size sunduğumuz termal oteller kategorisi içerisinden, Haymana tercihini yaparak, mümkün olduğunca erken bir tarihte rezervasyon yapmanız halinde size en avantajlı fiyatlar arz edilecek ve avantaj elde etmeniz sağlanacaktır. 

     Otel seçimi yaparken, rahat olabilirsiniz. Biz size sunduğumuz tesislerin tamamını, en nitelikli tesisler içerisinden seçiyor ve misafirlerimizin özel koşullara sahip olmalarını sağlıyoruz. Bizimle şimdi iletişim kurun, siz de çok sayıda memnun müşterimiz arasında yerinizi alın. Siz de nitelikli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunmaktan memnuniyet duyacağız. Destek ekibimizden yılın her döneminde online veya telefonla hizmet alabilirsiniz.

     E-Bülten

     Tatiliniz Güvende
     20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
     Müşteri Memnuniyeti
     Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
     12 Aya Varan Taksit Avantajı
     Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
     Güvenli Online Alışveriş
     256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
     Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
     Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
     2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.