Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Valletta Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Valette turları 

Valetta şehri Malta’nın başkentidir. Adını Jean de Valette’den almıştır. Jean de Valette Malta’yı Osmanlı akınlarından koruyan şövalyedir. Şehir adeta bir kaleyi andıran surlarla çevrilidir. Bu tarihi kalıntılar 1980 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınmıştır. Malta biir takım ada ülkesidir. Toplamda 5 adadan oluşan bu ülkedeki 3 ada büyük 2 ada küçüktür. Bu adalardan büyük olanlar Malta, Gazo, Comino küçük olanlar ise Cominotto ve Filfala’dır. Bir ada ülkesi olması sebebiyle denizel ve ılıman iklimi Valetta turları için dört mevsimde de seyahat etmeyi uygun hale getirmiştir. En önemli şehri ve aynı zamanda başkenti olan Valetta merkezli olmak üzere hazırladığımız Valetta turları paketleri ile Malta’nın eşsiz güzellikleriyle dolu unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor. 

Valetta turları ile nereler gezilir? 

Seyahat için dört mevsim de elverişli olsa da Valetta en yoğun turist sayısına yaz aylarında ulaşır. Deniz, güneş ve kumun tadını doyasıya çıkarmak için Valetta turları yaz aylarında tercih edilebilir. Valetta turu için 1 haftalık bir zaman dilimi ayırıp tüm güzelliklerini doyasıya keşfedebilirsiniz. Hagar Qim ve Mnajdra alışılagelmişin dışında bir mimariye sahip olan tapınakların bulunduğu bölgedir. Şehrin 7 asırlık tarihine tanıklık etmek isterseniz Valetta Ulusal Arkeoloji Müzesini mutlaka ziyaret etmeli ve geçmişin tüm izlerini canlı halde görme fırsatını yakalamanızı tavsiye ediyoruz. Dünya üzerinde bilinen tek Tarih öncesi döneme ait yeraltı tapınağı olan Hal Saflieni muhteşem bir atmosfere sahiptir. Bunun dışında gizli geçitlerden ve tünellerden oluşan Lascaris savaş odaları, Barok mimarisinin olağanüstü işçiliğiyle inşa edilmiş olan Aziz John Katedrali, şehre ismini veren Jean De Valette için yaptırılmış olan ve günümüzde cumhurbaşkınlığı tarafından aktif bir şekilde ofis olarak kullanılmaya devam eden görkemli üstad Sarayı (grandmaster’s palace), Aziz Mary kilisesi, güzel bir balıkçı köyü olan Marsaxlokk, Mdina old town, Mosta Dome kilisesi, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle uğrak bir mekan olan Sliema bölgesi, Gazo adası, Azure Window diğer görülmesi gereken yerlerin sadece birkaçıdır.  

Valetta turları fiyatları 

Valetta turları için fiyat bilgisi almak istiyorsanız sitemizdeki başlıkları inceleyebilir, cevabını bulamadığınız sorularınız olursa whatsapp ya da e-posta üzerinden bilgi edinebilirsiniz. 

Uygun fiyatlı Valetta turları 

MNG turizm olarak sizlere beklentilerinize en uygun tatili sunabilmek amacıyla titizlikle ve yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz Valetta turları sitemizde sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm seyahat alışverişlerinizde erken rezervasyon fırsatlarından ve belirli dönemlerde uyguladığımız indirimlerden yararlanarak uygun fiyata Valetta turlarına sahip olabilirsiniz.  

Ödeme seçenekleri 

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi kredi kartı ile tek çekim ya da taksit imkanları ile ödeyebilirsiniz. Tüm bankaların kartları ile anlaşmamız bulunmaktadır.Bu eşsiz deneyime MNG turizm ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz

Daha Fazla Oku