Lütfen giriş ve çıkış tarihlerinizi kontrol ediniz.
Anasayfa

Harita
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Salihli Termal Otelleri

Filtreler
Sonuçları Haritada Göster
Filtre Seçenekleri
Statü
Şehir
  İlçe
   Pansiyon
    Oda Tipi
     Sırala :
     Popüler
     Fiyat (Artan)
     Fiyat (Azalan)
     Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa
     Manisa / Salihli
     • Yarım Pansiyon Konaklama
     • Termal Otel
     • SPA Oteli
     • 12 Taksit İmkanı
     MNG Öneriyor
     225,50'den itibaren
     Standart Oda / Yarım Pansiyon
     OTELİ İNCELE
     Salihli Termal Otelleri

     Manisa iline bağlı Salihli ilçesi termal turizmin önemli merkezlerinden bir tanesidir. İzmir’e olan yakınlığı sebebi ile bu şehirden ciddi bir ziyaretçi trafiği bulunan ilçe, ülkenin her tarafından sağlık turizmi kapsamında ziyaretçi çekmektedir. Bölgede son derece verimli ve sağlık bakımından faydalı sıcak su kaynakları yer almaktadır ve bu kaynakların çevresinde bir çok tesis yapılanmış durumdadır. Bu tesislerde termal turizm imkanlarından faydalanmak ve bu esnada huzurlu bir tatil yapabilmek için Salihli termal otelleri listemizde yer alan tesisleri inceleyiniz. 

     En iyi tatil deneyimini yaşayabilmeniz için bir araya getirdiğimiz tesislerimiz, en uygun fiyatlı sağlık turizmi paketlerine ulaşmanızı sağlar. MNG Turizm olarak öncelikle fayda elde edebileceğiniz nitelikli tesisleri portföyümüze dahil eder, bununla birlikte bu tesislere uygun fiyatlarla erişebilmenizi sağlarız. Bunun için tek yapmanız geren otel seçeneklerimizi incelemektir.

     Özel İndirim Fırsatları ile Salihli termal otellerine rezervasyon yaptırın

     Salihli termal otelleri; firmamız tarafından çok özel fiyatlarla size sunulur. İmkanlarımızı en iyi şekilde kullanarak size nitelikli tesislerde konaklama ve kaplıcalardan faydalanma imkanı sunarız. Salihli ve İzmir arasında kalan hakim teperlerin eteklerinde yer alan ormanlık alanlara nazır yapılanan tesislerde sağlık turizmini tüm boyutları ile yaşayabilmenizi sağlayan tesislerde konaklarken, çevredeki kaplıca alanlarını ziyaret edebilir, dilerseniz orman gezilerine katılıp, piknik alanlarından güzel zamanlar geçirebilirsiniz. 

     Biz en iyi tatil deneyimini yaşayabileceğiniz lokasyonlardaki tesisleri bir araya getirdiğimiz otel seçeneklerimizi en iyi fiyatlarla sunarak, memnuniyetinizi temin etmek için çalışıyoruz.

     Kaliteli tatil için Salihli termal otelleri

     Salihli termal otelleri; ortalama nitelikler ve bunun üzerinden kalite standartlarına sahip tesislerdir. Bu tesislerde en iyi deneyimi yaşayabilmeniz mümkün olmakla birlikte, konaklamanın yanı sıra kaplıca hizmetlerinden de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Portföyümüzde nitelikli tesisleri bulunduruyor olmamızdan dolayı, belli bir kalite seviyesinin altında tesisle karşılaşma olasılığınız bulunmamaktadır. Buna karılık bu tesisleri, son derece uygun fiyatlarla ve erken rezervasyon fırsatları ile size sunuyoruz. 

     Tercih edeceğiniz tatil planını en uygun fiyatlarla satın alabilir ve ödemelerinizi 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz. Şimdi size uygun tatili hemen oluşturmak için sitemizdeki otelleri inceleyin. Dilerseniz bize telefonla doğrudan ulaşabilir, bu planlamayı sizin için yapmamızı talep edebilirsiniz.

     E-Bülten

     Tatiliniz Güvende
     20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
     Müşteri Memnuniyeti
     Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
     12 Aya Varan Taksit Avantajı
     Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
     Güvenli Online Alışveriş
     256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
     Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
     Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
     2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.