Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Split Gemi Turları

28.05.2023 - 28.05.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Split Gemi Turları

Hırvatistan’ın ikinci en büyük şehri olan Split eşsiz doğal güzellikleri, tarihsel açıdan önemi ve kaliteli tatil imkanları sağlaması açısından ülkemiz ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda kişi tarafından sık sık ziyaret edilen ya da ziyaret edilmek istenen bir bölgedir. Bu sebeple bu bölgede tur firmaları, kişilerin isteklerini karşılayacak, kişilerin imkan ve isteklerine göre programlanmış olan çeşitli turlar düzenlemiştir. Bu turlar, tur katılımcılarına konaklama alanı sağlama, gezilmesi gereken bölgelerin uzman tur rehberleri eşliğinde gezilmesi ve bu bölgeler hakkında bilgi verilmesi, yiyecek içecek hizmetleri gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Tur fiyatları, turların planlarına göre belirlenen tatil süresine, tatil alanlarının ücretlerine ve yiyecek içecek ücretlerine bağlı olarak değişmektedir. Gemi turlarına katılan kişiler, anlaşma yaptıkları tur firmasının belirlediği kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile gemi turunun başlayacağı sahile gelirler. Burada gemiye binen kişiler için gemi turu başlamış olur. Gemi turlarına katılan kişiler tur firmaları ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda belirlenmiş olan plana göre çeşitli alanlarda denize girer ve tatillerini yaparlar. Planlarına göre turun süresi belirlenir ve gemi içerisinde kaç gün kalınacağı daha önceden ayarlanır. Gemi turları fiyatları, tur firmaları tarafından turun kaç gün süreceğine tur içerisinde yapılacak aktivitelere ve tur içerisinde yenilecek yiyeceklere göre değiştirilmektedir.

Turu tamamlamış, tur planlarına göre belirlenen süreyi doldurmuş olan tur katılımcıları, gemi tarafından bir sahile bırakılır ve burada yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile evlerine doğru yola çıkarlar. Bu turlara katılım göstermiş olan tur katılımcıları, tatil yapmış ve çeşitli yerleri gemiyle gezmiş olurlar.

Ülkemizde de günlük yaşamlarındaki kalabalıktan uzaklaşmak stresli hayatlarına bir süre de olsa ara vermek isteyen kişiler Split gemi turlarına katılım göstermektedirler. Ülkemizden bu turlara katılan, tur firması ile kendi istek ve imkanlarına göre bir programda anlaşma sağlayan kişiler tur firması tarafından belirlenmiş olan kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Hırvatistan’a ulaşan tur katılımcıları buradan gemi turunun başlayacağı limana giderler ve gemiye binerler. Gemiye binen tur katılımcıları için gemi turu başlar ve tur firması tarafından belirlenmiş olan programa uymak için gemi harekete geçer. Bu tur kapsamında katılımcılara tatil yapmak, deniz üzerinden çeşitli koy alanlarını gezmek, yöresel yemekler yemek ve konaklama sağlayarak yatılı tatiller yapılması gibi imkanlar sunulur. Turlara kendi isteklerine göre katılmış olan kişiler bu programda bulunan aktiviteleri yaparlar. Belirlenen tur süresini tamamlamış olan kişiler ise gemi turunun sonuna gelirler ve turu tamamlamak için gemi tarafından belirli bir limana bırakılırlar. Bu limandan da belirlenmiş olan ulaşım aracı ile evlerine dönmek üzere yola çıkarlar.

 

Daha Fazla Oku