Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » İstanbul » Şişli (Merkez İlçe)

Şişli (Merkez İlçe) Otelleri

Şişli (Merkez İlçe) Otel Fiyatları 28.05.2024 - 29.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 10 otel listelenmiştir.
Şişli (Merkez İlçe) Otelleri (10)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Şişli (Merkez İlçe) Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Şişli (Merkez İlçe) Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Şişli Merkez İlçe Otelleri:

Şişli merkez bünyesinde bulunan tüm oteller sitemizde mevcut şekilde sizin incelemeniz üzere bekliyor. Siz istediğiniz kriterleri girin gerisini bize yani MNG Turizm’e bırakın. Arkanıza yaslanıp önünüze çıkan çeşitli otelleri inceleyerek, beğendiğiniz ve size uygun olan oteli tıklayıp, detaylı bilgilere erişip rezervasyon yaptırın. İnternet sitemizdeki bilgiler sizi tatmin etmediyse ve daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, görüşmelerinizi uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli Merkez Otel Fiyatları: 

Otel fiyatları otellerin bünyesine göre değişim göstermektedir. Örneğin sınırsız açık büfe ekleyip çıkarmak bile sizin otel fiyatınız da bir değişime yol açacaktır. Siz bu fiyatlardan size uygun olanını bulmak ve istediğiniz şekilde bir otel bulmakta zorlanacaksınız. Biz MNG Turizm olarak bu kadar çeşitlilik arasında seçme zorluğu yaşanacağının bilincindeyiz. Siz bu zorluğu yaşamayın diye otellerin bünyelerini ve fiyatlarını listelediğimiz bir site kurduk. Bu konuda bilgi almak için yapmanız gereken tek şey sitemize göz atmak.

Şişli Merkez Otel Fırsatları:

Sizin için türlü türlü otel fırsatları karşınıza çıkardığımız bir platform kurduk. MNG Turizm olarak her zaman sizin yanınızda olup, sizi düşünen bir çalışma yolu izliyoruz. Sizler için bütçe dostu otelleri, bu bütçelere otellerin hangi hizmetlerinin dahil olduğunu, hangi fiyatta nasıl bir otel olduğunu ve bu otelin konumunu belirten bilgiler sitemizde mevcut. Bu bilgilere ulaşmakta oldukça basit. İnternet sitemize girerek veya müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz şehri söylemeniz yeterli olacaktır.

Şişli Merkezde Nerede Kalınır?

Şişli merkez dediğimiz yer İstanbul gibi büyük bir şehirde olduğu için haliyle birçok otel çeşitleri karşınıza çıkacaktır. Bu oteller arasından size uygun olanı bulmak sizi bir hayli zorlayacaktır. Biz sizin bu durumları yaşamanızı hiç istemediğimiz için MNG Turizm olarak bu sorunun cevabını sizlerle birlikte veriyoruz. 

Şişli Merkezde Gezilecek Yerler:

Şişli merkez İstanbul’da bulunuyor. İstanbul zaten başlı başına doğa harikası olan bir şehrimiz. Bu şehirde aynı anda farklı kültürleri görmek, farklı farklı tarihi dokuları hissetmek, birçok güzel mekanlar keşfetmek, deniz kenarında yürüyüş yapıp gün batınımı izlemek, gece eğlenmek için bir çok çeşit olan mekanları gezip tanımak yani kısacası gününüzü veya tatilinizi dolu dolu geçirip, bol bol gezebileceğiniz bütün isteklerinizi neredeyse karşılayabilecek olan bir şehirdir. Şişlide yer alan gezilip görülebilecek yerlerin ufak bir listesini yapacak olursak;

 • Bulgar Eksarhlığı
 • Atatürk Müzesi
 • Cevahir Avm
 • Halaskargazi Caddesi
 • Sızır Şelalesi
 • Saint Esprit Katedrali
 • Vali Konağı Caddesi
 • Abidei Hürriyet
 • Askeri Müze
 • Abdi İpekçi Caddesi
 • Teşvikiye Camii
 • Aya Dimitri Rum Kilisesi
 • Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu

Bu ve daha bunun gibi birçok örneği olan tarihi dokuyu yansıtan kesinlikle herkesin gidip görmesi gereken yerleri görebilmeniz ve keyifli bir vakit geçirebilmeniz mümkün

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku