Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
Şile Denize Sıfır Oteller (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula

Şile Denize Sıfır Oteller

Şile Denize Sıfır Oteller Fiyatları 24.05.2024 - 25.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Şile Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Şile Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Şile Denize Sıfır Oteller

İstanbul’un bir ilçesi olan Şile, Karadeniz kıyısında yer alır. Benzersiz doğası ve tarihi güzellikleri ile özellikle İstanbul halkının ziyaret ettiği Şile’ye çevre şehirlerden de ziyaretçiler rağbet gösterir. Göz alıcı plajları, tarihi güzelliklerinin yanı sıra görülmesi gereken doğal güzelliklere de ev sahipliği yapar. Şile Feneri, Ağlayan Kaya, Saklı Göl; Şile ziyaretlerinde görülmesi gereken yerler içerisinde yer alır. Bunların yanı sıra çok özel plajlar da benzersiz bir tatil isteyenler için oldukça idealdir.

Keyifli, konforlu ve lüks bir tatil isteyen kişilere sunulan Şile denize sıfır oteller; yenilikçi özellikleriyle gündelik stresinden uzaklaşılmasını mümkün kılar. İlçe sınırları içerisinde yer alan denize sıfır otellerde sunulan imkanlar birbirinden farklıdır. Genellikle sadece oda ve oda kahvaltı konseptli otellerin bulunduğu görülür. Oda kahvaltı konseptindeki otellerde kahvaltılar ücretsiz bir şekilde sunulur. Bunun yanı sıra yarım pansiyon otel seçeneklerinin bulunduğu da bilinir. 

Şile denize sıfır oteller içerisinde bulunan konaklama alanlarının kendilerine ait plajı bulunabildiği gibi halk plajı seçenekleri de yer alabilir. Şile’nin kendisine özgü tarihi ve doğal güzelliklerini görmek, muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak isteyen kişiler için her bütçeye uygun konaklama seçenekleri mevcuttur. Fark yaratan konseptler üzerinden sunulan konaklama imkanlarından yararlanmak ve benzersiz bir tatil deneyimi yaşamak olanaklıdır.

Mavi ve yeşilin bin bir tonuna ev sahipliği yapan Şile, gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için yenilikçi seçenekler sunuyor. Şehrin gürültüsünden kaçmak, huzur ve sakinliğe ulaşmak için Şile denize sıfır oteller üzerinden tercih yapılabilir.

En İyi Şile Denize Sıfır Oteller

The Sign Şile Resort Gardens

Grand Şile Hotel

Tarihi Kumbaba Otel

Palm Beach Şile 

Fener Mote

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku