Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Sığacık Denize Sıfır Oteller

Sığacık Denize Sıfır Oteller

Sığacık Denize Sıfır Oteller Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 0 otel listelenmiştir.
Sığacık Denize Sıfır Oteller (0)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Bölgeler
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Sığacık Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Sığacık Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Sığacık Denize Sıfır Oteller

İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer alan Sığacık, benzersiz güzellikleriyle ön plana çıkan bir bölgedir. Tarihi dokusu ile geçmişten günümüze muhteşemliğini ziyaretçilerine sunmakta olan Sığacık, birçok otel seçeneğiyle de ön plana çıkmış durumda. Sığacık denize sıfır oteller, doğrudan mavinin bin bir tonuna ev sahipliği yaptığı için Sığacık ziyaretçilerinin rağbet gösterdiği konaklama alanları arasında yer alır.

Sığacık’ta bulunan denize sıfır otellerin konseptleri birbirinden farklıdır. Özel plajlarının bulunması, ziyaretçilerin rahat ve konforlu bir şekilde denize girmesine olanak tanır. Deniz manzarasını bünyesinde barındıran otellerin ziyaretçilere sunduğu imkanlar değişiklik gösterir. Aquapark temalı otellerin yanı sıra her şey dahil, tam pansiyon plus, oda kahvaltı gibi otel konseptleri de bulunur. Her şey dahil oteller, alkollü ve alkolsüz içeceklerin belirlenen zaman aralıklarında sunulmasıyla oluşur. Bunun yanı sıra kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri de konsept içerisinde yer alır.

Sığacık denize sıfır oteller içerisinde yer alan tam pansiyon plus konseptli konaklama alanlarında alkollü içecekler ücrete tabidir. Bunun yanı sıra belirlenen yeme / içme saatleri içerisinde sabah, öğle ve akşam yemekleri ücretsiz bir şekilde yenilebilir. Yalnızca oda kahvaltının bulunduğu konaklama alanlarında ise kahvaltı ücretsizdir. 
Benzersiz denizi, muhteşem manzarası ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan alanlardan biri olan Sığacık, görülmesi gereken birçok mekâna da ev sahipliği yapıyor. Sığacık denize sıfır oteller içerisinde yer alan konaklama alanlarında konaklama yapılarak Sığacık’ın benzersizliğini deneyimlemek olanaklıdır.

En İyi Sığacık Denize Sıfır Oteller

  • Club Resort Atlantis
  • Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa
  • Maya Bistro Hotel Beach
  • Akkum Beach Hotel
  • Teos Village Ote
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku