Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Selimiye Denize Sıfır Oteller

Selimiye Denize Sıfır Oteller

Selimiye Denize Sıfır Oteller Fiyatları 28.05.2024 - 29.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 1 otel listelenmiştir.
Selimiye Denize Sıfır Oteller (1)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Selimiye Denize Sıfır Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Selimiye Denize Sıfır Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Selimiye Deniz Sıfır Oteller

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir mahalle olan Selimiye, çok özel ve benzersiz bir manzaraya ev sahipliği yapar. Yeşil ile mavinin birlikteliğini ziyaretçileriyle buluşturan Selimiye, sahip olduğu güzellikler sayesinde özellikle yabancı turistler tarafından ilgi gören turizm bölgeleri arasında yer alır. Selimiye ziyaretlerini eşsiz kılan birçok alan bulunur. Çiftlik Koyu, Delikyol Koyu, Söğüt, Bozburun; görülmesi gereken alanlar içerisinde kendisine çok özel bir yer edinmiştir. Benzersiz ve eşsiz koylarıyla ünlü olan Selimiye’de ziyaretçilere sunulan konaklama seçenekleri özelinde benzersiz bir konaklama deneyimi yaşamak olanaklıdır.

Selimiye denize sıfır oteller içerisinde yer alan konaklama alanlarında lokasyon ve konsept birbirinden farklılık gösterebilir. Oda kahvaltı, yarım pansiyon, yalnızca oda konseptleriyle tasarlanan otel seçenekleri; keyifli ve lüks bir tatili olanaklı kılar. Her bütçeye uygun konaklama alternatiflerinden herhangi bir tanesini tercih etmek olanaklıdır. Açık yüzme havuzu, kum plaj, kablosuz internet gibi birçok seçeneği bünyesinde barındıran konaklama alanları; gündelik hayatın stresinden uzaklaşılmasını mümkün kılar.

Yalnızca oda konseptli konaklama alanlarında oda için gecelik ücret ödenir. Yiyecek, içecek ve ekstra hizmetler için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekir. Bunun yanı sıra sabah kahvaltılarının sunulduğu oda kahvaltı otel seçenekleri, Selimiye doğal ve tarihi güzelliklerinin deneyimlenmesini sağlar. Bu nedenle Selimiye’yi gezmek ve görülmesi gereken alanlara giderek benzersiz bir tatil deneyimi arzu eden ziyaretçiler; yalnızca oda ve oda kahvaltı seçenekli konaklama alanlarını tercih edebilir. 

En İyi Selimiye Denize Sıfır Oteller

  • Solto Selimiye Hotel
  • Fi Light Solto Boutique Hotel
  • Beyaz Güvercin Butik Otel +12 Yetişkin Oteli
  • Kekik Otel Selimiye
  • Losta Sahil Evi 
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku